Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
Dux4 stalker_portal je sa tokenom ako zelis gledati tv? Da li on menja za svako saltanje programa?
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
260
Nemoj se ljutit ali da biš prićao o tome, moras nešto i znati a ti nemaš pojma koliko vidim sta pišeš..
Moraš malo naućiti o nekim stvarima da biš ućestvovao. Ajd probat ćemo ovako..
Prvo postoje tokeni i postoje playtokeni (play tokeni se mjenjaju pri svakom pokretanju portala)
U ovim stalker_portalima za koje pitas u njima mogu biti za izvor ts lista ili izvor sa flusonica itd..
E sad ako nije ts lista u takvim stalker_portalima izvori mogu imati token, taj token moze biti isti za svaki kanal a moze biti i za svaki lanal drugi... Eto, neznam dali te to zanimalo.. Dali sam ti makar malo pomogao...
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2011
Poruka
15
Moraš prvo naućiti sta pitas? Stalker_portali ili portali/c to nije isto.
Uz svo poštovanje, ali zar forumi ne postoje upravo za to da bi se neinformisani - informisali a oni koji već znaju da nauče još više... Nisam primetio da je ovo tema u nekom VIP delu gde svi znaju sve... Ako je moje pitanje bilo toliko iritantno ja se unapred izvinjavam ali očigledno nije tražilo takav odgovor. Ipak hvala na kratkom času... Živi bili!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
Nemoj se ljutit ali da biš prićao o tome, moras nešto i znati a ti nemaš pojma koliko vidim sta pišeš..
Moraš malo naućiti o nekim stvarima da biš ućestvovao. Ajd probat ćemo ovako..
Prvo postoje tokeni i postoje playtokeni (play tokeni se mjenjaju pri svakom pokretanju portala)
U ovim stalker_portalima za koje pitas u njima mogu biti za izvor ts lista ili izvor sa flusonica itd..
E sad ako nije ts lista u takvim stalker_portalima izvori mogu imati token, taj token moze biti isti za svaki kanal a moze biti i za svaki lanal drugi... Eto, neznam dali te to zanimalo.. Dali sam ti makar malo pomogao...

Zahvaljujem na odgovoru. Imam sada jednu spoznaju vise. I znam da jih necu dirat ni daljinskim, kamoli rukom :)
 
Natrag
Top