Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
ovo me zanima, dobio sam za jedan portal mac i radi na Sf playeru na kompu, isto to kad stavim na STB emu nece da radi, pise STB is blocked ?? kako da resim ? hvala

drugo, ima li neki player sem STB emu da radi na androidu a da se lista ubacuje preko portala i sa mac ovima ???
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
624
ovo me zanima, dobio sam za jedan portal mac i radi na Sf playeru na kompu, isto to kad stavim na STB emu nece da radi, pise STB is blocked ?? kako da resim ? hvala

drugo, ima li neki player sem STB emu da radi na androidu a da se lista ubacuje preko portala i sa mac ovima ???

Stb emu nema toliko ugradjeno kao SFP. Zato dolazi do toga da stb emu ne svira kako ti zelis. Nije do maca, aplikacija je...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma jok najstabilniji su manje poznati serveria koji imaju kvalitetne strimove jer ih niko ne skenira ,siluje i radi im raznorazne zajebancije....
ja gledam sa uzivanjem jedan nepoznati i nikada nije secnuo,iako imam gotovo sve ove ajd da kazem poznate sirokim narodnim masama......
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
ovo me zanima, dobio sam za jedan portal mac i radi na Sf playeru na kompu, isto to kad stavim na STB emu nece da radi, pise STB is blocked ?? kako da resim ? hvala

drugo, ima li neki player sem STB emu da radi na androidu a da se lista ubacuje preko portala i sa mac ovima ???
OTT navigator radi na androidu sa mac adresama i sa user/pass
 
Učlanjen(a)
01.02.2020
Poruka
17
ma jok najstabilniji su manje poznati serveria koji imaju kvalitetne strimove jer ih niko ne skenira ,siluje i radi im raznorazne zajebancije....
ja gledam sa uzivanjem jedan nepoznati i nikada nije secnuo,iako imam gotovo sve ove ajd da kazem poznate sirokim narodnim masama......
kako bi se moglo doci do jednog validnog mac sa tog portala hvala unaprjed
 
Član
Učlanjen(a)
20.11.2011
Poruka
15
Pozdrav,

može li info na PM koji stalker portali sa ex-yu kanalima rade i sa m3u listama? Vidim da dosta stalkera ne podržava navedene m3u liste. Hvala unapred!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Natrag
Top