Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Vidiš boki ja neplaćam ništa, iskljućivo gledam ovaj iptv (nebi o razlozima) ali mozda zato i cijenim više.. A opet i da mi netreba uvjek ima netko kome treba.. Zato nije fer stavljati javno..
slazem se zato nismo ni stavljali nesto znacajnije ,ja sam zabranio postavljanje maca na forum i rekao ostalima u stafu da banuju odmah svakog ko postavi..dugacko smo u svemu ovom i znamo toliko da bi javnim postavljanjem u prvo vreme bili legende,,kraljevisve super a time ustvari naskodili mnogima koji gledaju iptv free......i to vrlo brzo jer bi nastalo masovno unistavanje servera..

to nama netreba..........
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
276
ovaj radio garden je fantastican, a poznat je po tome na ovim prostorima sto je neko okacio sliku aplikacije , gdje je zumirana prasuma u Brazilu i tamo stanica u sred prasume koja pusta nase narodnjake :p:p:p
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Da li ima neko ko radi sa python-om. Treba mi pomoć oko nečeg, pa ako ima neko raspoložen da "pogura", bio bih veoma zahvalan.

Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Uradio sam skriptu za OrionTV. Vec naravno postoji aplikacija, ali je za mobilne telefone. Nije prilagodjena za AndroidBox a daleko od toga da je za PC. Orion nema neku ponudu, ali je sasvim zadovoljavajuća, jer je besplatna i ima sve (osnovne) kanale (osim PINK-a). Mislim na free-registrovanu verziju. Nemam premium nalog, tako da nisam mogao povući sve moguće kanale.

Elem,
Skripta pokupi kanale, spakuje listu i pusti u VLC. Iskompajlirao sam je u .exe i sve je cool. Problem mi je da imenujem kanale. Treba mi na primer ako može kroz neki loop da selektuje string "from-to" i da to zalepim na odgovarajuće mesto.

Ako treba još preciznije, nije problem, ali na PM.
 
Učlanjen(a)
14.01.2014
Poruka
122
Pozdrav za sve forumase! Moze li da se gleda lista ,,gradina,, na nekim drugim playerima osim ,,sf playera,, i ,,shahbazov player,,?
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Uradio sam skriptu za OrionTV. Vec naravno postoji aplikacija, ali je za mobilne telefone. Nije prilagodjena za AndroidBox a daleko od toga da je za PC. Orion nema neku ponudu, ali je sasvim zadovoljavajuća, jer je besplatna i ima sve (osnovne) kanale (osim PINK-a). Mislim na free-registrovanu verziju. Nemam premium nalog, tako da nisam mogao povući sve moguće kanale.

Elem,
Skripta pokupi kanale, spakuje listu i pusti u VLC. Iskompajlirao sam je u .exe i sve je cool. Problem mi je da imenujem kanale. Treba mi na primer ako može kroz neki loop da selektuje string "from-to" i da to zalepim na odgovarajuće mesto.

Ako treba još preciznije, nije problem, ali na PM.
Evo ti primer u python kako da u listi selektuje "from-to" i replace:
Kod:
list = list.split('\r\n')

for idx, item in enumerate(list):
    if item.find('[xxxxxx]') > 0:
        list[idx] = item.replace(item[item.find('[from]'):item.find('[to]')+len('[to]')],'[replace]')
Najbolje je da povuces OrionTV listu, i posle da je cisti, cuvajuci samo imena i stream
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Evo ti primer u python kako da u listi selektuje "from-to" i replace:
Kod:
list = list.split('\r\n')

for idx, item in enumerate(list):
    if item.find('[xxxxxx]') > 0:
        list[idx] = item.replace(item[item.find('[from]'):item.find('[to]')+len('[to]')],'[replace]')
Najbolje je da povuces OrionTV listu, i posle da je cisti, cuvajuci samo imena i stream
Hvala druze! :) Kljuki mi se javio na PM pa cemo da vidimo kako ce da ide...
 
Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Zasto kad ulazim na Forum prvo mi ovo dodje?

Checking your browser before accessing serbianforum.org.
table
This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly.
Please allow up to 5 seconds…

DDoS protection by Cloudflare
Ray ID: 57d157f8baddfcb1
[/TD][/TR][/TABLE][/TD][/TR][/TABLE]​
[TABLE][TR][TD valign="middle"][TABLE][TR][TD valign="middle"][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/TD][/TR][/TABLE]
 
Natrag
Top