Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Samo jednom pisacu, Mada nemogu da kazem jer me niko nemoze ni cuti.
Kad bi ja bio toliko skolovan sa te interpunkcije, nebi bio na ovaj sajt nego bi sedeo ko covek u neku fotelju, sa extra seksi sekretaricu. I sad ako mislis da nisam
u pravo, onda obrisi moj post. Posto si urednik i uredjujes sajt pozdrav tebi i ostalima
Niko ti ne brise postove niti ce ti brisati dok god nema vredjanja u njima, ovo je i tema gde se pisu komentari, pitanja, sve sto nije za temu gde idu samo streamovi. Do juce su bile slike ovde, sad je i za slike otvorena nova tema.
Pozz
Ugodan boravak na forumu
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Samo jednom pisacu, Mada nemogu da kazem jer me niko nemoze ni cuti.
Kad bi ja bio toliko skolovan sa te interpunkcije, nebi bio na ovaj sajt nego bi sedeo ko covek u neku fotelju, sa extra seksi sekretaricu. I sad ako mislis da nisam
u pravo, onda obrisi moj post. Posto si urednik i uredjujes sajt pozdrav tebi i ostalima

Pa nije u pitanju dali si školovan ili ne, već da tvoje pisanje može neko da razume a ti čak ne staviš ni jednu tačku ni zarez. Ovako je već bolje.

Pozz
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Daj se smiri bre druze, sto si se tolko zapalio. Oseca se nervoza u tvom pisanju,ko da si izgubio nevinost. Kao to sto imas liste, da ti je po ocu u imanju ostavio. Jel ti biznis propao, pa se tolko ljutis? Ovde smo svi da se druzimo i da po nesto uzivamo dok naucimo.
P.s.
Jel sam tacno stavio interpunkciske znake? ;)

U poslednjoj recenici izvrsio si permutaciju, dakle ne "po nesto uzivamodok naucimo" nego "po nesto naucimo dok uzivamo". Ostalo je dobro, tako da 5-, zbog ove greske koja se potkrala :D ;)
 
Natrag
Top