Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
ko zapoceo taj nek salje ako zeli a ja ne saljem liste nego sam skroman momak pa saljem samo copy paste od internet nadjeno ako toliko zeli da salje sto ne postavi javno a ne samo da zavarava narod tu da mu se puni inbox sa poruke ili daj sve sto imas ili ne stavljaj narod u mislima koje sta je max tv hrvatska je to samo mogu da kazem i molio bi svako da mi ne puni inbox sa pitanja kako sto i gde jer nedam nisto
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
ok onda posalji javno ako zelis u pitanju je max tv hrvatska :) mene bas briga ti imas dva servera ja imam 4 pa ko ce duze da izdrzi kad si se resio onda igraj igru do kraja ilija momce delija postavljaj sta zelis ilija nisu tvoje liste nego su na kablovkim operatora te liste kad uradis svoj vnp server onda kazi ad je tvoje ovako je njihovo sve a sto se tice dream box to me nezanima jer nisu stabilni ako moze da mi das oni rezerve porte od ostalis servera bio bih ti zahvalan onako samo da uporedim porte sa moje :)
ko zapoceo taj nek salje ako zeli a ja ne saljem liste nego sam skroman momak pa saljem samo copy paste od internet nadjeno ako toliko zeli da salje sto ne postavi javno a ne samo da zavarava narod tu da mu se puni inbox sa poruke ili daj sve sto imas ili ne stavljaj narod u mislima koje sta je max tv hrvatska je to samo mogu da kazem i molio bi svako da mi ne puni inbox sa pitanja kako sto i gde jer nedam nisto
Aj molim te druze, molim te, makar se potrudi da koristis znakove interpunkcije.
Cisto prijateljski, vidim nigde ama bas nijedan znak.


  • tačka je jedan od pravopisnih znakova i ona se upotrebljava
iza skraćenica: npr., itd., sl., tj.
  • dve tačke predstavljaju pravopisni znak onda kada se mogu pročitati kao „prema“, kada označavaju neki odnos kao u primerima: Utakmica je okončana rezultatom 3:1 za domaće igrače.
  • tri tačke se najčešće koriste pri nabrajanju umesto skraćenice „itd.“: Bili smo u Italiji, Španiji, Francuskoj…
  • zagrada se može koristiti iza brojeva ili slova kojima se nešto nabraja: 1) pročitati tekst 2) podvući u tekstu sve glagole 3) napisati u kom vremenu se nalaze podvučeni glagoli
  • zarez kada ne zelis da zavrsis recenicu, ali zelis da "odmoris"

Dosta njih se zalilo, ako mozemo mi ostali da se potrudimo i da pisemo razumljivo, probaj i ti.
Pozz:mig:
Uzivaj na forumu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
512
ko zapoceo taj nek salje ako zeli a ja ne saljem liste nego sam skroman momak pa saljem samo copy paste od internet nadjeno ako toliko zeli da salje sto ne postavi javno a ne samo da zavarava narod tu da mu se puni inbox sa poruke ili daj sve sto imas ili ne stavljaj narod u mislima koje sta je max tv hrvatska je to samo mogu da kazem i molio bi svako da mi ne puni inbox sa pitanja kako sto i gde jer nedam nisto

Prika, mislim da grešiš, ponuđene liste od Ilije su iz mojatv.bih.net.ba
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
Samo jednom piscu, ne mogu da kažem kojem jer me niko ne može čuti.
Kad bi ja bio toliko školovan sa tim interpunkcijama ne bi bio na ovom sajtu. Sedeo bi kao čovek u nekoj fotelji, sa nekom ekstra seksretaricom. Sad ako misliš da nisam u pravu onda obriši moj post. Pošto si urednik i uređuješ sajt, pozdrav tebi i ostalim.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
kad li cu ja imati sto postova ...pa da vidim sta je ispod ove crvene trake ,bas me zanima..
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
samo jedno cu da pisem mada nemogu da kazem jer me niko nemoze ni cuti
kad bi ja bio toliko skolovan sa te interpunkcije nebi bio na ovaj sajt nego bi sedeo ko covek u neku fotelju sa extra seksi sekretaricu i sad ako mislis da nisam
u pravo onda obrisi moj post posto si urednik i uredjujes sajt pozdrav tebi i ostalima
Silno grešiš sinko! :D Biti obrazovan ne znači obavezno imati sekretaricu i sedeti u fotelji. Veruj mi da znam šta govorim a to ti može potvrditi još dosta ljudi koji žive u Srbiji a boga mi i u Bosni. A što se tiče znakova interpunkcije to se uči do četvrtog razreda osnovne škoe a ja sam siguran da si ti završio puno više od toga.
 
Član
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
106
samo jedno cu da pisem mada nemogu da kazem jer me niko nemoze ni cuti
kad bi ja bio toliko skolovan sa te interpunkcije nebi bio na ovaj sajt nego bi sedeo ko covek u neku fotelju sa extra seksi sekretaricu i sad ako mislis da nisam
u pravo onda obrisi moj post posto si urednik i uredjujes sajt pozdrav tebi i ostalima
Daj se smiri bre druze, sto si se tolko zapalio. Oseca se nervoza u tvom pisanju,ko da si izgubio nevinost. Kao to sto imas liste, da ti je po ocu u imanju ostavio. Jel ti biznis propao, pa se tolko ljutis? Ovde smo svi da se druzimo i da po nesto uzivamo dok naucimo.
P.s.
Jel sam tacno stavio interpunkciske znake? ;)
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Pozdrav svima. Zamolio bih ako neko moze da objasni ili neko od administracije da napravi neki tutorijal kako se radi taj tzv. "slozeni sken". Uzmimo za primer T2 listu. Ona se u okviru opsega ip adresa moze naci na portovima od 0-65000 kako neko rece. E sada, interesuje me kako "takticki" da se pristupi ip opsegu, da se pronadje odgovarajuca ip adresa i odgovarajuci port. Od alata za skeniranje koristim Advanced ip scanner, Wot Web, Advanced port scanner, a opseg adresa gledam na Nir Soft-u i listu koju je boki71 prilozio. Zivi bili
 
Natrag
Top