Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
Malo pitanje

Vidio sam da ima puno UDP servera koji emituju IPTV iz naprimer Rusije i Ukraijne. Jeli iko zna ako takvi servera ima i za emitovanje skandinavski kanala, naprimer svedska, norveska ili finska? Ili je to neka tehnika sto samo ovi rusi koriste za IPTV?

postoji Cmore udp iptv
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Postoji li neka lista za danske kanale viasat? Molim vas da mi odgovorite?
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
vlcsnap_2014_05_05_10h16m58s166.png
vlcsnap_2014_05_05_10h13m54s119.png
super lista je to ilija samo sto malo trza na nekim kanalima jer je imaju dosta njih
Poslacu svima dve liste da se ne optereti jedan server kod mene dobro radi posebno sportski kanali nisam video problem
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Kod:
nisi ti kriv nego te neko nagovorio ili kako sto kazes imas rezervu pa i ja imam to sto ti imas ali mnogo ranije nego ti sto si sad pronasao ili ti neko na poklon dao pa aj sad za jedno hvala ili sta znam ja delices ono sto ni ti sam posle neces da gledas
Zmaju te trebam listu da je cuvam za sebe volim da delim nisam sebican i sve sto postavljam su samo moje liste i kao vecinom domaci kanala na netu sto rade bice kanala samo da nas bude :)
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
Ok, onda pošalji javno ako želis, u pitanju je Max TV Hrvatska. :) Mene baš briga, ti imaš dva servera ja imam 4 pa ko će duže da izdrži. Kad si rešio onda igraj igru do kraja Ilija momče delija. Postavljaj šta želis Ilija, nisu tvoje liste nego su od kablovskih operatera te liste. Kad uradiš svoj vnp server onda kaži da je tvoje, ovako je njihovo. Sve a što se tiče dream box to me ne zanima jer nisu stabilni. Ako može da mi daš one rezerve portove od ostalih servera bio bih ti zahvalan, onako samo da uporedim portove sa mojim. :)
 
Natrag
Top