Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
salio uzmes obicni advanced ip scaner koji mozes skinuti ovdje
http://download.cnet.com/Advanced-IP-Scanner/3000-18508_4-10115592.html
ukucas u gogle naprimjer germany ip range i ides na ovaj sajt
http://www.nirsoft.net/countryip/de.html
i ides redom zavisi koliko ti je kompjuter jak ,i nema zezanja kao sa wot webom ,mnogo je brze pored svake ip koja ima pisaceti open web ili open twisted web dreambox i u ip scaneru samo klik na taj isti dreambox i otvorice se broswer
u nekim ip range ces naci na dosta dreamboxova u nekim ni na jedan zavisi ,kad nadjes dreambox moj savjet izvuci citavu listu i sacuvaj je jer ako trenutno neradi radice mozda kasnije
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
miki ti opet guras te postove 500 i vise a toliko ni sam nemas , nekontam tvoj point sto bi ovdje rekli ,moja raja kanadjani ,evo ja dajem user i pas onima koji imaju samo 20 postova ili manje nek se jave na pm ,izvinite nema slika hheeheh
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
eto objavljeno je poznati ,terminatori lista u akciji ,uvijek isti likovi i prolaze nekaznjeno ,sad lista polako umire ,i dolazi joj kraj amen
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
819
miki ti opet guras te postove 500 i vise a toliko ni sam nemas , nekontam tvoj point sto bi ovdje rekli ,moja raja kanadjani ,evo ja dajem user i pas onima koji imaju samo 20 postova ili manje nek se jave na pm ,izvinite nema slika hheeheh
prvo nisam stavio u hide 500 vec sam napisao samo a drugo svi moji postovi nisu puko spamanje foruma vec sto objavim radi ,trece do sad sam najmanje 5 x podjelio user i pass od te liste i sad gledam taj isti user se pojavio javno u postovima svedno sto sam ga pdjelio 3-4 covjeka na pp
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2012
Poruka
24
Prati li ko stoni tenis u Japanu ?
Moze li neki stream !!!!! (bein sport 10)
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Da li postoji skandinavska lista kanala? Interesuju me danci ako bi neko bilo ljubazan da mi pusti na pp.Unapred hvala.
 
Natrag
Top