Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Jel voljan ko da pokloni full.txt i xtream.txt novelirane fajlove za wget
sluzi mi licno,i cuvam dobro.
Pozdrav i hvala u svakom slucaju.
(znam da se to ne daje, ali....mozda):ludd/:
placam konvertibilnim sremskim kobajama.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.01.2014
Poruka
63
Pozdrav ljudi! Šta se radi?

Ako može pomoć... Nema previše veze sa temom, nadam se da neće smetati. Ko može da pomogne, neka piše na pp.

Pitanje 1:

Pot player - Kako sačuvati playlistu od recimo gomile prikupljenih snimaka sa Youtube-a? Da bude npr. m3u...
Ja ili sam slep, pa ne vidim tu opciju ili nema.

Pitanje 2:

Jednom rodjaku je potrebna neka offline navigacija za Evropu (kamion, auto), a da može da se instalira na XP-u. Tražio sam nešto, za sada bezuspešno. Ako neko zna... samo ime da mi navede, pa da tražim. Mada se ne bih ni za link bunio. :)
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.479
Pozdrav ljudi! Šta se radi?

Ako može pomoć...

Pitanje 1:

Pot player - Kako sačuvati playlistu od recimo gomile prikupljenih snimaka sa Youtube-a? Da bude npr. m3u...
Najlaksi nacin
odes ovde kod nas na forum

Kod:
http://serbianforum.org/threads/unim3u-converter-i-drugi-converteri.676826/#post-1841046

ubacis levo sve linkove stikliras ko na slici i konvertujes i sacuva

pre cuvanja ako oces u desnom prozoru ovo Kanal1 i sl preimenuj u ono sto ti odgovara i sacuvas

mHg1chY.jpg
 
Učlanjen(a)
12.01.2014
Poruka
63
Nisam dobro forumlisao... Te linkove imam u Pot playeru, ne u nekom tekstualnom dokumentu. Mnogo je da ponovo izvlacim pojedinacno 50-60 linkova. Dakle treba mi neka opcija kao što je Save playlist... u VLC-u

Edit: Našao sam Save playlist as... Samo što ne sačuva i imena, nego samo link. :gl_sigh:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top