Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
xRh7G0k.png

JTzUOVI.png
Lepooo :)
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Zahvaljujući gorepomenutom imam jednu jedinu balkanmediju a više mi i ne treba .D Nek radi dok radi. Kad ne bude više radila imam krovnu antenu u rezervi pa šta ubodem :D
A nekog bas u*ere pa bas njegovu tu jednu jedinu svi pronalazaci je podele preko pm.
Posto su ovi sto su sad pronasli liste ljud na mestu sad je samo trebalo imati srece da ti se posreci da onaj ko pronadje tvoju listu odluci da je ostavi za sebe u stek a ne da je podeli preko pm.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
A nekog bas u*ere pa bas njegovu tu jednu jedinu svi pronalazaci je podele preko pm.
Posto su ovi sto su sad pronasli liste ljud na mestu sad je samo trebalo imati srece da ti se posreci da onaj ko pronadje tvoju listu odluci da je ostavi za sebe u stek a ne da je podeli preko pm.
Jedini problem je u tome što i ta moja sreća neće doveka trajati pošto će se tvoj scenario i sa ovom listom kad-tad odigrati. Koliko je lista javno 9bjavljeno u poslednje vreme! Da je bilo malo pameti čitav SF forum bi imao šta da gleda
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
E pitanje, da li ima Sk4, 5, 6 u vecoj rezolluciji, msm HD, ili 1080? Tj. znam da ima, ali ne znam gde, koji provajder.
PS: Ko ima, nek se pohvali u Dnevna doza temi, a ne smorili ste sa onim HD CInestarima i HBOima. :D
 
Natrag
Top