Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
Ja sam danas te iste pronasao 6 komada ali.... NE sa skenerom ... moze i na drugaciji malo nacin da se pronadje balkanmedia lista ... malo maste........ posjetis sajt sa user i pass-ovima nesta malo oduzmes nesta malo dodas i eto 6 lista ... mogao bi kao dokaz i javno da ih okacim ................. ;)

Pozdr ma vjerujemo i tebi , ali nepostavljaj da se i to neupropasti a z to zna nas nekolicina odavno
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ja sam danas te iste pronasao 6 komada ali.... NE sa skenerom ... moze i na drugaciji malo nacin da se pronadje balkanmedia lista ... malo maste........ posjetis sajt sa user i pass-ovima nesta malo oduzmes nesta malo dodas i eto 6 lista ... mogao bi kao dokaz i javno da ih okacim ................. ;)

Pozdrav
Zahvaljujuci drugu Internationalu nadam se da se nece ljutiti sto sam ga spomenuo i malo maste ja ih imam trenutno oko 80 kom kad vec brojimo i cekaju crne dane:bfghb:;).
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
ja kad presakniram sva imena rade sve onda naprinjer famous neradi ,poslije 4 5 dana ponovo ga presaknram i radi ali pod drugom lozinkom
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
ako se slazete da i to upropastimo samo recite ,no problem ,ja imam total tv tako da me bas briga za liste ,ali cu zato ispasti faca ovdje i svi cete me tapsati po ramenima i vikati to care bravo ,nek si objavio , a onda ce te sutra kontati jesi vidio budalu sjeba sve zivo
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Zahvaljujuci drugu Internationalu nadam se da se nece ljutiti sto sam ga spomenuo i malo maste ja ih imam trenutno oko 80 kom kad vec brojimo i cekaju crne dane:bfghb:;).
Zahvaljujući gorepomenutom imam jednu jedinu balkanmediju a više mi i ne treba .D Nek radi dok radi. Kad ne bude više radila imam krovnu antenu u rezervi pa šta ubodem :D
 
Natrag
Top