Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
Gledaj ga preko kompa kroz browser. Možeš izvući linkove pa vidjeti da li ih forkplayer podržava .
Ma pazi ima Android stikovi malo sad citao na netu .. kod mene na Smart tv nisam ni obracao paznju da nema ikone Playstore ... a zasto je napravio za Android Smart tv Ak iptv apk pa zato sto je jednostavno jer... ko se malo bolje u te stvari razumije napravit ce sad pa sad aplikaciju kako za android telefone tako automatski instaliras na Android Smart tv ... par primjera imamo i na SF sa tim aplikacijama.

Svako iz svog nekog interesa.....

Ja i kad sam imao naloge tvviet nisam gledao samo izvukao strimove za vlc pa ni to nisam gledao

Pozdrav
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Jel zna neko kako da u Fork Player dodam filmove online(bez skidanja) sa nasim titlovima?
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Luc luc što onako osakati Fox kanale? Gledao sam kod druga koji je od tebe test uzeo i video rezoluciju na Fox kanalima koja je otprilike 800x500. Ne baš taj odnos ali tako nešto. Ubaci sve kanale u HD-u pa da počnem i ja da učim da skeniram :D :D :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
hoce li to biti kao nadgradnja na postojece sisteme ili ce vaziti samo za novije modele tv-a
Da kao nadogradjenje ... to ce ici automatski kao npr... kad sam slikao OttPlayer 22.02.2016 dodana apk samo pre tog sam isao na Smart Hub da otvorim pisalo momentalno server nije dostupan radovi na serveru ... poslije odem ponovo vidim tu apk

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Da kao nadograsjenje ... to ce ici automatski kao npr... kad sam slikao OttPlayer 22.02.2016 dodana apk samo pre tog sam isao na Smart Hub da otvorim pisalo momentalno server nije dostupan radovi na serveru ... poslije odem ponovo vidim tu apk

Pozdrav
to ce biti super ako nadgrade sistem otvaraju se mogucnosti samo tako
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.656
tesko ce to da ide jer nisu isti apk za mobilni i tv, na Smart hub-u mora da se plati da bi dodali kao i da polozi pravo na strimove a na usb tesko ce da ide jer ima hash a kad placas nebi trebao niko da se zeze sa svakodnevnim vadjenjem strimova a kao sto ti parabolicxtc kaze moze na android box/tv
Naravno zato sam i napisao svako iz nekog svog interesa ... jerbo kad treba da se nesta plati??? A pare voli da uzme .. al opet kazem da sam ja na njegovom mjestu uradio bi kao on

Pozdrav
 
Natrag
Top