Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ma jok, ko ga jebe, obican CRT, kutijas. Ima scart i ovaj djavo sa 3 ona pina. Rekoh da pokusam nista me ne kosta, bar kad je utakmica neka ako moze da se odgleda i to je to.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.951
Nema taj SVideo na mojoj grafickoj, ima VGA i DVI, pokusavam da spojim, ali TV ne reaguje. Jel treba da bude slika na TV na onom AV kanalu?

Burman, lako cemo za kabl, ima da se kupi, ako ovo uspem srediti.

A i nisu mi standardne boje na ovom prikljucku jer umesto zute, bele i crvene kod mene su zelena, crvena i crna. Zuta je inace za video a ostale dve su za zvuk. Pa kontam da je valjda kod mene ovde izmedju zelene i crne. Pa valja i to ubosti..
S Video treba da imas na svom Tv-u iza je jedan mali salter/capica koja se ljevo ili desno vodoravno pomjeri na S Video... ako je stariji Tv a nema iza S Video sumnjam da ce moc?? Jedino ako je Laptop ili Komp noviji onda preko kabla kao na slikama u mom zadnjem postu

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.951
Ma jok, ko ga jebe, obican CRT, kutijas. Ima scart i ovaj djavo sa 3 ona pina. Rekoh da pokusam nista me ne kosta, bar kad je utakmica neka ako moze da se odgleda i to je to.

Imam jos to.

To ovako izgleda.

Desni kabel sa imas 2 Crveno/Bjelo ide u Laptop to je za Ton/zvuk

20160131_195227.jpg

Ljevi kabel ide u Laptop sa strane barem kod mene tako bilo.

Scart ide iza sa ta 3 kabla Zuti ulaz/izlaz nije potreban.

Ako je stariji Tv a ides na ovaj nacin iza Tv-a treba da postoji salter S-Video

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Nema taj SVideo na mojoj grafickoj, ima VGA i DVI, pokusavam da spojim, ali TV ne reaguje. Jel treba da bude slika na TV na onom AV kanalu?

Burman, lako cemo za kabl, ima da se kupi, ako ovo uspem srediti.

A i nisu mi standardne boje na ovom prikljucku jer umesto zute, bele i crvene kod mene su zelena, crvena i crna. Zuta je inace za video a ostale dve su za zvuk. Pa kontam da je valjda kod mene ovde izmedju zelene i crne. Pa valja i to ubosti..
Ako na grafickoj imas TV out mozes da spojis comp sa TV-om !
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Nema taj SVideo na mojoj grafickoj, ima VGA i DVI, pokusavam da spojim, ali TV ne reaguje. Jel treba da bude slika na TV na onom AV kanalu?

Burman, lako cemo za kabl, ima da se kupi, ako ovo uspem srediti.

A i nisu mi standardne boje na ovom prikljucku jer umesto zute, bele i crvene kod mene su zelena, crvena i crna. Zuta je inace za video a ostale dve su za zvuk. Pa kontam da je valjda kod mene ovde izmedju zelene i crne. Pa valja i to ubosti..
Nema varijante da ces uspeti. Taj TV i i taj komp su dva sveta. klagia je u pravu. Batali ti to
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Pozdrav ljudi, da li bi neko želio da podijeli neku domaću listu gdje imaju sport klubovi, ne tražim puno :))
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
70
Prije mozda 2 god je postajala jedna uni-lista, mislim da je se zvala Silistra (ili nesta tako slicno), mislim da je bila bugarska ili spanska ali na njoj je bilo razliciti evropski kanala. Da li zna ko ako ta lista jos postoji? Ako je ko ima i ne potrebljava je, zamolio bi da mi posalje.

Hvala
 
Natrag
Top