Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
kako odmah drukcije gledas na ovake postove kad dobijes predjelo i pecenje
Nisam ja nista dobio kao predjelo :), imam ja to
Aj ja onako nesto da kazem..

Ovo sve je za*ebancija, da izvinete. Ma daj da se ne zezamo, neko samo ovo da gleda, nema sanse. Veeelika vecina pored ovoga ima jos nesto, IPTV, Total, kablovsku, ne bitno. Verovatno svi osim mene.

Ne, ne pisem ovo da bih izazivao neko sazaljenje, taman posla. Neko ce verovati, neko nece, ali sta cu mu ja, ali sad kazem ovde da pored ovoga nemam ama bas nista.

Ajde nek bude da lazem. Imam neku antenu na krovu, a posto zivim na granici sa Srbijom pre sam hvatao 90% Srbijanskih kanala. Ali se nisam digitalizovao, sve me mrzi da kupujem SetTopBox a od BiH kanala nema neke vajde jer ima samo BN, Alternativna, i nekad kad okrenem antenu negde ima i BHT i Pink BH. E sad hocu reci da nema sanse da se "zivi" samo na ovom IPTV-u, ovo je nekima samo alternativa i ni u snu ne moze da se poredi sa kablovskim televizijama, Totalom, IPTV-om i slicno. Da nesmetano gledas ovo treba ti internet od bar 20 MB, i da radi sve lepo, gde to ima u Bosni? Slabo.

Tako da nista ni ne gledam, meni se gledanje televizije svodi na 5-6 sati nedeljno, i to gledanje sporta, 2-3 utakmice, i to je sve.

Znaci, treba se opustiti, ovde smo da pomognemo jedni drugima, ima onih koji to cene, ima onih koji zloupotrebe.. Jos jednom, shvatite ovo kao alternativu, ne moze se ovo porediti sa pravom televizijom, ma sta god imali u ponudi.
Donekle si u pravo, recimo ja imam kabovsku koju sam morao da uzmem jer je takav bio internet paket. Na nju nema hbo i cinestare. To je ono sto sam trazio, kad nesto trazis sve ostalo samo dode :). Od satelita sam odustao, godinama sam ganjao i znam kako uzeti u "zajam" c-liniju, ali bez da platis sopstvenu karticu ne ide kako valja. Sve u svemu skup je to sport.
Mogu ti reci da postoje strimovi koje rade godinama i to veoma stabilno. Ustekan usb na TV i ide sve glatko bez trzanja :).
Danas ulovljen full T-2, nestandardna adresa na nestandardni port ;). Dynamic IP koja ima domain, menjala mu se ip ali domain ostaje :). Nije tesko pronaci ono sto zelis, malo iskustva i nanjusi se gde lezi neka lista.
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Nisam ja nista dobio kao predjelo :), imam ja to

Donekle si u pravo, recimo ja imam kabovsku koju sam morao da uzmem jer je takav bio internet paket. Na nju nema hbo i cinestare. To je ono sto sam trazio, kad nesto trazis sve ostalo samo dode :). Od satelita sam odustao, godinama sam ganjao i znam kako uzeti u "zajam" c-liniju, ali bez da platis sopstvenu karticu ne ide kako valja. Sve u svemu skup je to sport.
Mogu ti reci da postoje strimovi koje rade godinama i to veoma stabilno. Ustekan usb na TV i ide sve glatko bez trzanja :).
Danas ulovljen full T-2, nestandardna adresa na nestandardni port ;). Dynamic IP koja ima domain, menjala mu se ip ali domain ostaje :). Nije tesko pronaci ono sto zelis, malo iskustva i nanjusi se gde lezi neka lista.
Jesi siguran da je full T2? Poslednjih dva meseca cini mi se imaju promociju pa je svaki T2 full. Jos par dana i onda po starom. Nadam se da je stvarno full
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.08.2013
Poruka
2.848
Nisam ja nista dobio kao predjelo :), imam ja to

Donekle si u pravo, recimo ja imam kabovsku koju sam morao da uzmem jer je takav bio internet paket. Na nju nema hbo i cinestare. To je ono sto sam trazio, kad nesto trazis sve ostalo samo dode :). Od satelita sam odustao, godinama sam ganjao i znam kako uzeti u "zajam" c-liniju, ali bez da platis sopstvenu karticu ne ide kako valja. Sve u svemu skup je to sport.
Mogu ti reci da postoje strimovi koje rade godinama i to veoma stabilno. Ustekan usb na TV i ide sve glatko bez trzanja :).
Danas ulovljen full T-2, nestandardna adresa na nestandardni port ;). Dynamic IP koja ima domain, menjala mu se ip ali domain ostaje :). Nije tesko pronaci ono sto zelis, malo iskustva i nanjusi se gde lezi neka lista.
Kad pominjes kablovsku sbb imam odavno Istalirao Sam I TV KART U KOMPU
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
[raw]<iframe src="http://www.drogbaster.it/euroconvertitore_tools.htm" height="620" width="300" frameborder="0" scrolling="no" name="euroconvertitore"></iframe>[/raw]

evo konvertera.......pa ko hoce da gleda kvalitet neka se preracuna i plati...:beee:
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Nisam ja nista dobio kao predjelo :), imam ja to

Donekle si u pravo, recimo ja imam kabovsku koju sam morao da uzmem jer je takav bio internet paket. Na nju nema hbo i cinestare. To je ono sto sam trazio, kad nesto trazis sve ostalo samo dode :). Od satelita sam odustao, godinama sam ganjao i znam kako uzeti u "zajam" c-liniju, ali bez da platis sopstvenu karticu ne ide kako valja. Sve u svemu skup je to sport.
Mogu ti reci da postoje strimovi koje rade godinama i to veoma stabilno. Ustekan usb na TV i ide sve glatko bez trzanja :).
Danas ulovljen full T-2, nestandardna adresa na nestandardni port ;). Dynamic IP koja ima domain, menjala mu se ip ali domain ostaje :). Nije tesko pronaci ono sto zelis, malo iskustva i nanjusi se gde lezi neka lista.
E jesi me podsetio sta da uradim i evo za oko pola sata naleteh na jedan :D
Hvala ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
aNqgjlu.png


Media future ti je vrh u pravom smislu..vredi sve pare...ima preko 350 kanala a samo sportskih.....

lIs3fL1.png


ona ne secka iz meni znanog razloga......:mig:.....njen vlasnik je veliki..ali bas veliki majstor strima...i kod njega nema propusta ......
Obavezno i za tvviet jedan ovakav da napravis ipak jedini ti je on dao dozivotni nalog ;) nemoj da si cicija...

Malo ozbiljnosti nebi bilo na odmet.
Imas li ti sutra finale gde da gledas ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma pustite iptv.....nemoj da se svadjate,vodite ljubav a ne rat.....evo testa ljubavi,.......:beee:

[raw]<iframe src="http://www.drogbaster.it/test-amore.htm" height="520" width="520" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" name="Test Amore"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top