Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
ja nedam nikome listu ,nek sami traze ,nema hljeba bez motike
nije tako (odlicno znas da nije kako kazes) ,samo opusteno.............da smo zivi i zdravi, ima ovde cudnih sportova, recimo sado/mazno (mazo), bespotrebno trljanje *upeta po trnju, i nadasve cigercarenje (kidanje cigerice), a mogla je biti prosta prica, malo duhovita.......
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
ja nedam nikome listu ,nek sami traze ,nema hljeba bez motike
Moram prokomentarisati ovo,ja sam totalni amater u ovoj oblasti znaci ne znam puno oko ovoga,a sigurno nisi ni ti znao dok te neko nije naucio izvini ako gresim,posto ti znas ajde nauci mene evo ja kad naucim slacu liste drugima koji ne znaju kao ja sad.;)
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Ako moze pomoc, molim, gde gresim, nista ne mogu da ulovim, jesu li ove postavke dobre (kako dobre kad nista ne valj), ovo mi je prvi pokusaj!???, ako neko

L4JzGTt.png
Evo druze pogledaj ovde
Kod:
http://serbianforum.org/threads/skeniranje-udp-simple-plejerom-i-exportovanje-liste.459499/
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
a kad turim gotov link onda radi, nesto kod brovzera kad mu dam status, ne radim dobro
od Sote sam dobio po n-ti put listu, hvala veliko, a ovo bi da naucim malo, ako budem

pojedini serveri imaju ogranicen broj klijenata....tako da kada skeniras nece ti naci nista ako je trenutno popunjen server iako ima kanala.....ako imas listu onda lepo restartuj server i gledaj.....

recimo ovaj ima 3 klijenta ogranicenje...stalno je pun i skener ti nece izbaciti nista....a zapravo ima kanala....i to dobrih pa i arene koliko se secam...

Kod:
http://85.217.224.213:4080/status

2IeCWyD.png


a i napravili smo alat za restartovanje servera ima ga u skriptama i aplikacijama....ako te mrzi iz browsera.....
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Moram prokomentarisati ovo,ja sam totalni amater u ovoj oblasti znaci ne znam puno oko ovoga,a sigurno nisi ni ti znao dok te neko nije naucio izvini ako gresim,posto ti znas ajde nauci mene evo ja kad naucim slacu liste drugima koji ne znaju kao ja sad.;)
i bolje ti je,ovo ti je isto ko kockanje ,cigare droga kad jednom pocnes , nemozes stati ,nikad dosta ,neznam kad sam ko covjek nesto pogledao ,je,,,,,lud zbunjenog ,
caba on je se vec upeco ko i svako ko je probo da samostalno nesto iscacka
a nije dobio nikakav rezlutat za ulozeno vreme
 
Natrag
Top