Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Ko hoce i moze da za praznike dadne neku dobro exyu listu koju mogu samo ja gledati
hvala
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Ja kad vidim sta se objavi kao lista i koji User i Pass lista ima ja se slatko nasmijem i kazem samom sebi mili boze sta se krije u toj listi :roll:

Sve kad bih probao da izracunam kad sam zadnji put pusttio bilo koju listu a pogotovo domacu koja je postana u temi Internet Radio i Televizija nema sanse da se
sjetim.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
393
Nema "radosti" s ovim listama :oopss:
Ja kad vidim sta se objavi kao lista i koji User i Pass lista ima ja se slatko nasmijem i kazem samom sebi mili boze sta se krije u toj listi :roll:

Sve kad bih probao da izracunam kad sam zadnji put pusttio bilo koju listu a pogotovo domacu koja je postana u temi Internet Radio i Televizija nema sanse da se
sjetim.

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Bilo davno kad sam u temi Dnevna Doza slikao Arene itd... domace kanale.

Oni koji se sjecaju tih streamova po njihovoj specificnosti to isto radi i Dan danas ... oko 9 mjeseci unazad sigurno ... ako ne i malo vise.

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Ako su user/pass jednostavani, kao naprimer ime, tu listu ima mnogo ljudi. Fora je da se trazi sto slozeniji pass.
Ima lista koje nemaju veze sa tim kako kazes User/Pass/Ime .... mnogo komplikovanije od tog ... a gleda se ... samo treba znat kako???

Zato se ponavljam...NE spominjem nikad provajdere i ostale slicne njima..

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Jedino ako se iza linka na koji kliknes ne krije Server na koji ti odu sve liste koje imas na svom Desktopu??
:roll:
a oni koji su malo bolji strucnjaci ...
....:beee:
Pozdrav
krcaxUF.png
:D
 
Natrag
Top