Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ovo je link za subtitle workshop,jel to za pravljenje titlova?Kako s njim gledati film?Sta konkretno preporucujes za p2p gledanje serija?
SW sluzi da sredis titlove ako nisu sinhro, to je alat, nije player. Serije ne gledam, pa nemam iskustvo koja Torrent trazilica se time bavi, ali princip je kao kod filma, ako na torrentu nadjes sto hoces .gledas
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Isto tako onda skineš film pa gledaš ko čovjek. Što si volite komplicirati život?
Samo sto je ovo 5 minuta do pocetka filma , i vidis 20 filmova, jedan biras, nemora 20 down,evo sad sutnem moju kolekciju ,sto sam napravio iz zezanja u proteklih 7 dana, pa vidis koji je to komfor, i tu razliku,ima oko 140 filmova,koncerata, dokumentaraca, unutar je torent inicijalni fajl, pa hoces li otvoriti sa ace playerom ili skidati torrent klijentom ,volja ti. Prevod dodajes iz opcije video playera'

Samo je seed PRESUDAN

ace strim film:

http://filesflash.com/f0two7fy

(ima taj podforum ovde, ali oni dodaju hash,za razliku, ali svodi se na isto)
http://serbianforum.org/threads/torrent-filmovi-i-serije.496964/page-647
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Mrtav je i Istream,ostali su jos pulsar,torrenter i 1channel s tim sto su prva dva torrent striming i nisu za one sa sporijim netom,piraterija polako izumire.
Probaj Phoenix, dosta dobro se drzi.
muIK446.jpg

y9RUnyw.png

K3UCkNX.png

WscqRq6.jpg

043tCKU.png

cHI1cr0.png

DJRWDkc.jpg
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
@gale50950 ja za torrent stream znam od samog početka. Ali nekako mi je draže skinuti film. I još da na dodam ako nemaš na torrentu aktivnih seedera ili su zavrnili pipu tj. smanjili upload nema ni gledanja bez trzanja . E upravo zato više volim direkt download.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Da se nadovežem da je genesis postao pravo smeće - ne možeš uhvatiti valjan kvalitet filma. O S.A.L.T-u neću da trošim reči. Dovoljno je reći da kad izabereš high dobiješ SD i to bioskopski.

Interesantno je da se popcorn time polako vraća na scenu. KODI ako nastavi ovako da propada, ubrzano će leteti sa mnogih računara.
KODI ne propada sigurno, jer je on prvoshodno namjenjen za legalno koriscenje kao Media Centar. E sad sto su neki nasli rupu u zakonu pa poceli praviti dodatke koji preuzimaju video sadrzaj sa raznih sajtova to je druga prica. Cak ni u tom slucaju nije problem do addona,pa ni tih sajtova vec do ljudi koji uploaduju taj video sadrzaj,sve ih je manje a zasto je to tako valjda znas i sam.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Koji je novi :***Hidden content cannot be quoted.***
Da ne bude da smo bezobrazni, ipak je privatna stvar. Nije fer da mu objavimo ime i prezime:
gCy90m9.png

Gledalo se dok je isla test linija, onda momak ubacio hash, key. Blokirao sve srpske IP :), naravno moja nije bila blokirana :). Strimovi i tako i tako, nije bila neka ponuda, neki su isli neki ne, valjda je to popravio do sada.
 
Natrag
Top