Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Interesantno je da večeras pokušavah da ubacim neke od filmova za 2016-tu u moju listu u Genesis-u. Opcija pretrage ne funkcioniše ni za jedan film. Istovremeno, iste te filmove u genesisu na androidu ubacujem sasvim normalno. o_O
Sad testirah Popcorn Time sa .se i radi odlično. Probaću i sa .io da vidim kako na kompu funkcioniše. Ako sve bude kako treba, skidam i android aplikaciju.
Kao što rekoh - KODI-u se bliži kraj. Liste sam ionako gledao preko VLC-a, a KODI mi je služio za gledanje filmova.

EDIT: server .io više ne funkcioniše. Dostupan je na .ws i ažurna je verzija Time4popcorn
Kod:
Time4Popcorn is an TEMPORARY alternative to the famously known Popcorn Time app, because the original app is currently down.
This app also has most Movies and TV Shows, but it might work a little different than you are used to.
Please scroll down for the official Popcorn Time app (which is currently not working).
You get the Popcorn, we get your Movies and TV Shows!
Important: Popcorn Time may or may not be allowed in your country.
Please check before downloading.

EDIT 2: skidanjem sa popcorntime.ws dobija se ista verzija kao sa .se.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Interesantno je da večeras pokušavah da ubacim neke od filmova za 2016-tu u moju listu u Genesis-u. Opcija pretrage ne funkcioniše ni za jedan film. Istovremeno, iste te filmove u genesisu na androidu ubacujem sasvim normalno. o_O
Sad testirah Popcorn Time sa .se i radi odlično. Probaću i sa .io da vidim kako na kompu funkcioniše. Ako sve bude kako treba, skidam i android aplikaciju.
Kao što rekoh - KODI-u se bliži kraj. Liste sam ionako gledao preko VLC-a, a KODI mi je služio za gledanje filmova.

EDIT: server .io više ne funkcioniše. Dostupan je na .ws i ažurna je verzija Time4popcorn
Kod:
Time4Popcorn is an TEMPORARY alternative to the famously known Popcorn Time app, because the original app is currently down.
This app also has most Movies and TV Shows, but it might work a little different than you are used to.
Please scroll down for the official Popcorn Time app (which is currently not working).
You get the Popcorn, we get your Movies and TV Shows!
Important: Popcorn Time may or may not be allowed in your country.
Please check before downloading.

EDIT 2: skidanjem sa popcorntime.ws dobija se ista verzija kao sa .se.
Ma kakav kodi Popcorn Time je extra
1.jpg 2.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Na Kodiju ne samo da više nema valjanih addonova za filmove već i iptv preko simpletv Addona ne radi baš najbolje. Učitava kanal po petnaest sekudni. to je, kao što već dobro znamo, prisutno od verzije 14. Neće još dugo postati ako se po tom pitanju nešto ne promeni. Ja ga ne koristim nešto puno al kako stvari stoje uskoro neću uopšte
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.121
Da se nadovežem da je genesis postao pravo smeće - ne možeš uhvatiti valjan kvalitet filma. O S.A.L.T-u neću da trošim reči. Dovoljno je reći da kad izabereš high dobiješ SD i to bioskopski.

Interesantno je da se popcorn time polako vraća na scenu. KODI ako nastavi ovako da propada, ubrzano će leteti sa mnogih računara.

Ja ga npr. koristim kao dlna server i funkcionira besprijekorno. Sve ostalo mi je sry.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Mrtav je i Istream,ostali su jos pulsar,torrenter i 1channel s tim sto su prva dva torrent striming i nisu za one sa sporijim netom,piraterija polako izumire.
Za TV-VLC,Daum,SM,Ace
za ostalo Ace stream (torrent protokol, sto je u ostalom i protokol Popcorn-a) ali za razliku kod Ace Playera imas OGROMNE mogucnosti i izbor, samo malo prodjes (obnovis gradivo, SW ,i to bas ovog :http://aqui-lo-encuentro.blogspot.rs/2012/12/subtittle-workshop-251.html, i imas SVE, dok traje P2P, a trajace, samo malo invencije, taj protokol je ubedljivo najkvalitetniji i najtrajniji).
KODI je kao matoro kljuse, stalno ga timaris a nikakve vajde.
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Za TV-VLC,Daum,SM,Ace
za ostalo Ace stream (torrent protokol, sto je u ostalom i protokol Popcorn-a) ali za razliku kod Ace Playera imas OGROMNE mogucnosti i izbor, samo malo prodjes (obnovis gradivo, SW ,i to bas ovog :http://aqui-lo-encuentro.blogspot.rs/2012/12/subtittle-workshop-251.html, i imas SVE, dok traje P2P, a trajace, samo malo invencije, taj protokol je ubedljivo najkvalitetniji i najtrajniji).
KODI je kao matoro kljuse, stalno ga timaris a nikakve vajde.
Ovo je link za subtitle workshop,jel to za pravljenje titlova?Kako s njim gledati film?Sta konkretno preporucujes za p2p gledanje serija?
 
Natrag
Top