Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.449
Molba

Clanovi koji postuju bosnacafe i slicne domace liste koristite HPOSTS 100 zasto??
U prvom planu zbog pravila SF Foruma drugo sve sto stavite bez HPOSTS 100 a pravila SF Foruma nalazu to isto vasi postovi ce biti ili jesu obrisani.

Vas Post je obrisan a potrudili ste se da objavite kvalitetnu listu samim tim neko je vidio vas Post i brzinom struje objavio vas trud i pronalazak liste kako ovdje na forumu tako i na nekim drugim forumima.

Jedan prijateljski savjet.....

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Bilo bi extra na jedno mesec dana, ili 15ak zakljucati podforum "Internet radio i TV" i da se liste dele samo putem PP, bas da vidimo kome je cilj da "pomogne drugima" ili samo da ugasi pojedine liste. Mislite da bi neko od ovih sto postavljju liste poslao nekome na PP iz cista mira neku listu da bi mu pomogao? Nema sanse.

PS: Zar stvarno mislite da ima koristi od objavljivanja BosnaCafe listi? Pa taj vlasnik toga je aktivan na ovom forumu, i cim vidi odmah ce da je ugasi.
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Bilo bi extra na jedno mesec dana, ili 15ak zakljucati podforum "Internet radio i TV" i da se liste dele samo putem PP, bas da vidimo kome je cilj da "pomogne drugima" ili samo da ugasi pojedine liste. Mislite da bi neko od ovih sto postavljju liste poslao nekome na PP iz cista mira neku listu da bi mu pomogao? Nema sanse.

PS: Zar stvarno mislite da ima koristi od objavljivanja BosnaCafe listi? Pa taj vlasnik toga je aktivan na ovom forumu, i cim vidi odmah ce da je ugasi.
Ih al si ti sebican hoces samo za sebe a:smisi:

inace njegovo je da gasi a nase da objavljujemo
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.449
Bilo bi extra na jedno mesec dana, ili 15ak zakljucati podforum "Internet radio i TV" i da se liste dele samo putem PP, bas da vidimo kome je cilj da "pomogne drugima" ili samo da ugasi pojedine liste. Mislite da bi neko od ovih sto postavljju liste poslao nekome na PP iz cista mira neku listu da bi mu pomogao? Nema sanse.

PS: Zar stvarno mislite da ima koristi od objavljivanja BosnaCafe listi? Pa taj vlasnik toga je aktivan na ovom forumu, i cim vidi odmah ce da je ugasi.
Ja sam odavno razmisljao u tom pravcu bas na slican nacin da se zabrani kako ti kazes ajd na 1 mjesec postanje domacih lista cisto da vidimo koliko ce ko biti spreman dati svoj doprinos forumu sto se tice domacih lista na Pm??? Da vidimo dobrice sto postaju javno kvalitetne liste ovdje pa i po drugim forumima itd.... koliko ce biti spremni pomoci bilo kom clanu na SF Forumu .... a mi vecina tada glasno moliti za domace liste.... i dodajem ni jedna jedina lista koja je objavljena javno nije me pogodila a ni nece ... ima svasta nesta za ceg profesionalci nemaju pojma

Da se ja pitam a ne pitam se ni jedna domaca lista nebi ugledala svjetlost dana na SF Forumu bas zbog svima nama poznatih razloga al ajd nema veze ...

Niko nek se ne nadje prozvan to ja onako sam sebe pitam i samom sebi odgovaram
:roll:
Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Ja sam odavno razmisljao u tom pravcu bas na slican nacin da se zabrani kako ti kazes ajd na 1 mjesec postanje domacih lista cisto da vidimo koliko ce ko biti spreman dati svoj doprinos forumu sto se tice domacih lista na Pm??? Da vidimo dobrice sto postaju javno kvalitetne liste ovdje pa i po drugim forumima itd.... koliko ce biti spremni pomoci bilo kom clanu na SF Forumu .... a mi vecina tada glasno moliti za domace liste.... i dodajem ni jedna jedina lista koja je objavljena javno nije me pogodila a ni nece ... ima svasta nesta za ceg profesionalci nemaju pojma

Da se ja pitam a ne pitam se ni jedna domaca lista nebi ugledala svjetlost dana na SF Forumu bas zbog svima nama poznatih razloga al ajd nema veze ...

Niko nek se ne nadje prozvan to ja onako sam sebe pitam i samom sebi odgovaram
:roll:
Pozdrav
Sloboda govora je pravo izražavanja vlastitih stajališta i razmišljnja bez straha da će te netko u tom pokušati sprečiti ili zbog toga kazniti. Naziva se i slobodom izražavanja.
 
Natrag
Top