Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Ovako mozemo u nedogled...A ovo je samo jedan od primera,kojih imam puno...Ne zelim da pravdam sebe,jer i ja gresim!S'druge strane,ne zelim nikoga ni da kritikujem!
Ju3MvZM.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Brate dragi,kao sto sam ti i reko vise puta...Nekad mi jednostavno zakaze pretraga,i nemam razloga i ne zelim da postavim link koji je vec neko postao!Postavim ceo link u pretrazi,skratim...ista prica...Sta se desava,jednostavno nije mi jasno?!Ako sam ja razlog polemike,rado cu otici odavde zarad mira u kuci!Zivi mi bili ljudi!!!
Oladite malo sa forsiranjem tolikih listau nedogled koje posle traju 2,3 sata ili 24 sata nebitno i onda down,bolje posaljite nekom putem pm-a kome je stvarno potrebno jer ovako nevodi nigde,okej da liste ostaju samo na ovom forumu nego se prosiri na milion raznih foruma tako da nema svrhe forsirati u neogled,to je neko moje misljenje,nista licno...pozdrav i prijatan boravak na forumu svim clanovima!
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Oladite malo sa forsiranjem tolikih listau nedogled koje posle traju 2,3 sata ili 24 sata nebitno i onda down,bolje posaljite nekom putem pm-a kome je stvarno potrebno jer ovako nevodi nigde,okej da liste ostaju samo na ovom forumu nego se prosiri na milion raznih foruma tako da nema svrhe forsirati u neogled,to je neko moje misljenje,nista licno...pozdrav i prijatan boravak na forumu svim clanovima!
Mislio sam da doprinosim forumu,nazalost prica je drugacija...Slazem se sa tobom!The End;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.449
Kao sto sam u par navrata napisao imate opciju prijavi Post i na osnovu prijavljenog posta Post ce biti izbrisan.

Nema broja koliko sam puta vas link stavljao u pretragu i brisao duple postove pa i maloprije.

Ima i ovo .. clan prijavi Post ja ga ipak stavim u pretragu i sta vidim?? Post koji je clan SF Foruma prijavio pretraga mi izbaci samo postojeci 1 Post od doticnog clana znaci nisam jednom ubacio u pretragu i namjerno skracivao link da bi sebe uvjerio dal je prijavljen Post stvarno duplikat ... nije bio.. i na osnovu prijavljenog Posta sam namjerno kontaktirao doticnog clana foruma u slucaju da je potreban dokaz za ono sto tvrdim da ga imam.

Znaci svaki vas Post nastojimo da maksimalnoispostujemo

Hvala

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Kao sto sam u par navrata napisao imate opciju prijavi Post i na osnovu prijavljenog posta Post ce biti izbrisan.

Nema broja koliko sam puta vas link stavljao u pretragu i brisao duple postove pa i maloprije.

Ima i ovo .. clan prijavi Post ja ga ipak stavim u pretragu i sta vidim?? Post koji je clan SF Foruma prijavio pretraga mi izbaci samo postojeci 1 Post od doticnog clana znaci nisam jednom ubacio u pretragu i namjerno skracivao link da bi sebe uvjerio dal je prijavljen Post stvarno duplikat ... nije bio.. i na osnovu prijavljenog Posta sam namjerno kontaktirao doticnog clana foruma u slucaju da je potreban dokaz za ono sto tvrdim da ga imam.

Znaci svaki vas Post nastojimo da maksimalnoispostujemo

Hvala

Pozdrav
Hvala ti na strpljenju i razumevanju!Samo te molim da to bude isti arsin za sve nas?!Sto se tice moje malenkosti,znam da sam pogresio vise puta i znam da si me razumeo(ti ili bilo kod od vas koji vodite ovaj forum)?!Sve u svemu,ne postoji namera sa moje strane da bilo sta opstruiram!Imam jebenih 50 godina i ovo mi najmanje treba!Tako da...Pozdrav svima!
 
Natrag
Top