Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

LEGEND
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
dva multiplaksa sa po 12 kanala.sledece sto ce da se sete je da skrembluju signal pa da jadni narod mora i dekodere da kupuje,:confused:
Biznis ti je to, nije dekoder samo u pitanje vec preplata.
Kod nas su slobodni MRT1, 2, 3, za ostalo ovo:
boomtv.gif


+ preplata. Kartica uparena, ako zakaznis sa placanjem blokitraju ti sve na osnovu ID kartice. Tragicno je to sto ne moze drugi risiver vec od operatera i pazi digitalni risiver, a analogni (scart) prikljucak. DVB-T2 malo sutra. Takva je situacija u MK.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
imam ih i ja u listama ali nema ih vise na zemaljskoj digitalnoj tv,na to sam mislio,uvodimo dvbt2 standard da bi gledali lokalne televizije koje jedva da emituju program u rezoluciji 640x480
Pretplata, pretplata ! :bfghb:
A, kad ponovo uvedu pretplatu za javni servis, oni ocekuju da placam i njima i kablovsku, ili ce me "spasiti" ovim risiverom ?! :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Mi u Hrvatskoj plaćamo pretplatu otkada znamo za sebe i to trenutno 80 kuna ili 10,50 eura. Nadam se da će i nama prodati te resivere sa uparenom karticom kada pređemo na t2 standard:D.Nas pomalo masiraju prvo smo prešli na t mpeg2,pa smo kupili resivere, sad ćemo opet kupovati nove. A da to ne bude sve prodali su nam priču da ćemo preći na mpeg4 t, pa nas je dosta kupilo taj skuplji resiver kao da ne moramo kasnije kupovati novi. Svega su nam pustili par utakmica u mpeg4 i to je to. Ovce za šišanje:D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.451
Kod mene je mjesecno pretplata za televiziju
17,98€

(Rundfunkbeitrag beträgt monatlich 17,98 €)

Plus 18,85€ njemacka kablovska tv kod mog provajdera

Autoradio mjesecno 5,76€ ali u mom slucaju NE

Znaci placas Tv pretplatu mjesecno pri tom nemas programe ... trazis provajdera koji nudi kablovsku tv i nju mimo Televizijske pretplate extra placas

To mi je sto mi je.......

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.515
Placao bi ja i pretplatu i kablovsku i sve zivo da imam neku normalnu platu,s obzirom da godinu dana nemam nikakvu platu uz to drzava ne moze ni zdravstvenu knjizicu da mi overi ne znam od kud im ideja da mogu da im platim tu taksu za tv.uostalom neka lepo sifruju sve kanale pa ko voli nek izvoli,meni to ne trebao_O
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
888
U kojim private IPTV listama rade španski sportski kanali (interesuju me samo HD streamovi) :
- Canal+ Deportes
- Canal+ Deportes 2
- Canal+ Fútbol
- Canal+ Liga

screenshot1.jpg
screenshot2.jpg

screenshot3.jpg
screenshot4.jpg
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Evo da i ja malo usrecim iphone, odnosno apple korisnike: instalirate aplikaciju sa ovog linka:
Kod:
https://tvviet.tv/app/iOS.html
i pod ime stavite: tvviet i pod sifru: iptv

Na taj nacin mozete gledati sve kanale koji su u ponudi potpuno besplatno. LP

PS. Ako krsim neka pravila, javite da ne postavljam ovakve postove. Poz
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Evo da i ja malo usrecim iphone, odnosno apple korisnike: instalirate aplikaciju sa ovog linka: https://tvviet.tv/app/iOS.html i pod ime stavite: tvviet i pod sifru: iptv

Na taj nacin mozete gledati sve kanale koji su u ponudi potpuno besplatno. LP

PS. Ako krsim neka pravila, javite da ne postavljam ovakve postove. Poz
Jel ovo ko i onaj user do sudnjeg dana:roll: tj. do nedelje.
 
Natrag
Top