Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
563
Pa 99% ljudi je ovdje zbog domaćih lista.... Mislim da ove Ruse svi preskoče..

Ono što sam ja zaključio je da se domaće liste objave samo kad se treba nekome prkositi i kad izbije neka svađa.. IPTV je u današnje doba veliki bizns.. Pozdrav!
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Pa 99% ljudi je ovdje zbog domaćih lista.... Mislim da ove Ruse svi preskoče..

Ono što sam ja zaključio je da se domaće liste objave samo kad se treba nekome prkositi i kad izbije neka svađa.. IPTV je u današnje doba veliki bizns.. Pozdrav!
Ne bi reko Rusi imaju najbolji XXX a imaju i naše liste .
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Pa 99% ljudi je ovdje zbog domaćih lista.... Mislim da ove Ruse svi preskoče..

Ono što sam ja zaključio je da se domaće liste objave samo kad se treba nekome prkositi i kad izbije neka svađa.. IPTV je u današnje doba veliki bizns.. Pozdrav!

Pa dobro, dok se svi bore za domaće liste, eto meni ništa od toga ne treba, ALI ne bih imao ništa protiv za dobijem nešto kvalitetno od stranaca, recimo nordijski CMore Sports,Tennis, Live isl, Britanske SkySportove, Španske Canal+ Deportes itd...da ne kažem, da bi džekpot bio možda neki Unistream i sl......prijatno veče svima!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Tko još čita pravila ja osobno sam se možda koji puta zeznuo pa nisam stavio u code ili bude kasno pa neznam ni disam il sam možda pijan pa pišem gluposti.Uglavnom treba uvesti ako već nije da svaki novi user koji ulazi u ovo područje kao i svako drugo da ga link vodi na pravila i da se stavi vrijeme čitanja pa tako dok čeka da vrijeme iscuri možda od dosade i pročita i stavit ne sad minutu nego bar 5 minuta da utvrdi gradivo.Naravno vidio sam ovi stari useri koji nisu ovdje zalazili a imaju dosta postova drugdje a šta opet sa njima.Što se mene osobno tiće mislim da ovo zasad dobro funkcionira hide post je ok .
Glupo je neobjavit listu ovdje ako si ju već našao negdje drugdje javno objavljenu i to čak bez hide post,ali ako si ju osobno našao skeniranjem ili ti ju je netko polonio to je budalaština.

Pravila podforuma jesu na vidljivom mestu u sticky temi podforuma, kao i na svim drugim podforumima koji zahtevaju i/ili imaju specificna pravila, jedino ovde smo morali da nacrtamo pravila a opet, najmanje se postuju pravila. Takodje, ovde se osim ovih pravila vezanih za podforum, krse i opsta pravila foruma, koja nisu nista vise do opsteprihvacenih pravila ponasanja na internetu, tako da to najvise govori o takvim clanovima i njihovoj kulturi... Zasto bi se oni koji posecuju ovaj deo foruma razlikovali od ostalih clanova foruma i zasto bi im cinili ustupci?
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Pa dobro, dok se svi bore za domaće liste, eto meni ništa od toga ne treba, ALI ne bih imao ništa protiv za dobijem nešto kvalitetno od stranaca, recimo nordijski CMore Sports,Tennis, Live isl, Britanske SkySportove, Španske Canal+ Deportes itd...da ne kažem, da bi džekpot bio možda neki Unistream i sl......prijatno veče svima!
Za to su ti dreamovi majka ! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
310
Za to su ti dreamovi majka ! :mig:

Ne volim drimove....još mi ni jedan nije radio lepo u kontinuitetu.....a i nemam preterano brz net.

Generalno, što se tiče problema o kojem se ovde trenutno diskutuje, mišljenja sam da se tu stvari mogu drastično srediti, kada je u pitanju "curenje" listi napolje.....Potrebno je samo lepo zamoliti neke IT genijalce ovde kao što su boki, losmij, denis, nightwolf, parabolicxtc i drugi...da ne imenujem sad sve i zamoliti ih da se "skroji" nekakva bombastic lista...koja će se dati ljudima...ali kako davati?......pa recimo na način kao što su boki i losmij organizovali bazu za određenu skriptu (da je neimenujemo, nema potrebe), ali još zaštićeniju, da se ne zna ko je sve u bazi niti bilo šta, i da član dobije iste linkove ali u njima je sadržan nekakav id, token, signature ili slično koji vodi sasvim izvesno ka tom korisniku. E sad kada se neki linkovi nađu u prometu po stranim forumima.....lepo će autori i supervizori baze (ljudi od poverenja, boki , Sota i sl.) da vide čiji su, pa nek onda taj član objašnjava kako i šta....i onda udri po TRAJNOM BANU. A verujem da bi smo se svi doterali u red za veoma kratko vreme. A ovako upiremo prste jedni u druge....i ništa od toga.

A možda su to sve puste želje. Sve u svemu, u potpunosti se slažem sa bokimajstom, jer dosta često i ja imam vrlo dobrih lista....ali prosto ne znam sa kime da podelim, jer sam se opekao od ljudi od kojih se baš nisam ni najmanje nadao, a davao sam im izuzetne liste....očito loš izbor sa moje strane!
Pozdrav svima!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Hvala soti za port avcom-a koji vise ne radi, i hvala clanu (velikom coveku - koji ce se sam prepoznati) koji mi je poslao port koji radi ! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Ne volim drimove....još mi ni jedan nije radio lepo u kontinuitetu.....a i nemam preterano brz net.

Generalno, što se tiče problema o kojem se ovde trenutno diskutuje, mišljenja sam da se tu stvari mogu drastično srediti, kada je u pitanju "curenje" listi napolje.....Potrebno je samo lepo zamoliti neke IT genijalce ovde kao što su boki, losmij, parabolicxtc i drugi...da ne imenujem sad sve i zamoliti ih da se "skroji" nekakva bombastic lista...koja će se dati ljudima...ali kako davati?......pa recimo na način kao što su boki i losmij organizovali bazu za određenu skriptu (da je neimenujemo, nema potrebe), ali još zaštićeniju, da se ne zna ko je sve u bazi niti bilo šta, i da član dobije iste linkove ali u njima je sadržan nekakav id, token, signature ili slično koji vodi sasvim izvesno ka tom korisniku. E sad kada se neki linkovi nađu u prometu po stranim forumima.....lepo će autori i supervizori baze (ljudi od poverenja, boki , Sota i sl.) da vide čiji su, pa nek onda taj član objašnjava kako i šta....i onda udri po TRAJNOM BANU. A verujem da bi smo se svi doterali u red za veoma kratko vreme. A ovako upiremo prste jedni u druge....i ništa od toga.

A možda su to sve puste želje. Sve u svemu, u potpunosti se slažem sa bokimajstom, jer dosta često i ja imam vrlo dobrih lista....ali prosto ne znam sa kime da podelim, jer sam se opekao od ljudi od kojih se baš nisam ni najmanje nadao, a davao sam im izuzetne liste....očito loš izbor sa moje strane!
Pozdrav svima!
Brzo bi promenio misljenje da imas prave dreamove ! ;)
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
je li mi netko može postaviti nastavke za dreambox za nizozemske fox sport kanale (4,5,6)
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
je li mi netko može postaviti nastavke za dreambox za nizozemske fox sport kanale (4,5,6)
Kod:
#EXTINF:-1,FOX Sports 1
1:0:19:D3:13:3E8:FFFF0000:0:0:0:
#EXTINF:-1,FOX Sports 2
1:0:1:AF:18:3E8:FFFF0000:0:0:0:
#EXTINF:-1,FOX Sports 3 Eredivisie
1:0:1:B0:18:3E8:FFFF0000:0:0:0:
#EXTINF:-1,FOX Sports 4
1:0:1:B1:18:3E8:FFFF0000:0:0:0:
#EXTINF:-1,FOX Sports 5 Eredivisie
1:0:1:FF:5:3E8:FFFF0000:0:0:0:
Pogledacu za 6 !
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top