Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Sve je to lepo sad samo sredi i ovog Rembrata, slikara ili sta vec, 5-6 postova od kojih su skoro svi vec objavljeni, tj liste. Ili pobrisite to ili spojte u jedan.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
nije mu prvi put - verovatno cilja da stigne do 100 postova ali za toliko spama a uz to ne radi ništa treba ban po kratkom postupku :crazy_pit:
Treba malo poostriti kriterijum sto se tice banovanja u ovom dijelu foruma, mislim da se malo previse popusta i gleda kroz prste clanovima u mnogim stvarima.

P.S. Eto krenucu od sebe, ja sam realno trebao biti banovan barem dvocifren broj puta zbog pisanja nekih gluposti i spamovanja. Dakle samo cvrsta ruka i disciplina, kome se ne svidja siroko mu polje. Pravila su jasno i kratko napisana za ovaj dio foruma, ko ne moze da ih razume onda i nije za foruma.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Treba malo poostriti kriterijum sto se tice banovanja u ovom dijelu foruma, mislim da se malo previse popusta i gleda kroz prste clanovima u mnogim stvarima.

P.S. Eto krenucu od sebe, ja sam realno trebao biti banovan barem dvocifren broj puta zbog pisanja nekih gluposti i spamovanja. Dakle samo cvrsta ruka i disciplina, kome se ne svidja siroko mu polje. Pravila su jasno i kratko napisana za ovaj dio foruma, ko ih ne moze da razume onda i nije za foruma.
Lupaj Mile za kafanskim stolom, spamuj noćni sve je pod kontrolom :D
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
Ako,ako videcete vi :smile:"frljate" se tu sa listama a meni niko da posalje na pm nit ih vidim:oopss:!!!
Trazicete i vi meni nesto al' ja cu......! :bfghb::beee:
 
Natrag
Top