Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Nije iz SF, to je Bokijeva lična kolekcija, filmofil to ljubomorno čuva samo za sebe :beee:

ma nije bre..to je ksportiptv sa par hiljada konekcija......:beee:........ovo je moja kolekcija sa par desetine hiljda strimova samo iz 2017.....ali nesto me zeza u poslednje vreme.....:roll::roll:

Ashampoo_Snap_2017.04.13_23h49m32s_019_.png

iz prostog razloga.......zato sto student nije zapalio zito.....:beee:

nedeljnik.png
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Hmmm...
Nemojte da me pogrešno razumete, ali... Današnji dan je u Hrišćanstvu najtužniji dan jer je na današnji dan Isus razapet. Tako da šta ima da se slavi?
Na Veliki petak se ne peva, ne veseli se, a od Velikog četvrtka do Uskrsa (nedelje) kada je, po verovanju, Isus vaskrsao, ne zvone crkvena zvona jer su ona u pravoslavnoj crkvi znak radosti, nego se vreme bogosluženja i oglašenja umrlih najavljuje drvenim klepalom.

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Hmmm...
Nemojte da me pogrešno razumete, ali... Današnji dan je u Hrišćanstvu najtužniji dan jer je na današnji dan Isus razapet. Tako da šta ima da se slavi?
Na Veliki petak se ne peva, ne veseli se, a od Velikog četvrtka do Uskrsa (nedelje) kada je, po verovanju, Isus vaskrsao, ne zvone crkvena zvona jer su ona u pravoslavnoj crkvi znak radosti, nego se vreme bogosluženja i oglašenja umrlih najavljuje drvenim klepalom.

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
Znam zato u mom postu stoji samo slika bez ikakvih komentera...a sto se tice ostalog slazem se sa tobom...ali nemoj da ulazimo sada u neku raspravu nepotrebnu...pozdrav za sve i provedite praznike sa svojima .
 
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
Hmmm...
Nemojte da me pogrešno razumete, ali... Današnji dan je u Hrišćanstvu najtužniji dan jer je na današnji dan Isus razapet. Tako da šta ima da se slavi?
Na Veliki petak se ne peva, ne veseli se, a od Velikog četvrtka do Uskrsa (nedelje) kada je, po verovanju, Isus vaskrsao, ne zvone crkvena zvona jer su ona u pravoslavnoj crkvi znak radosti, nego se vreme bogosluženja i oglašenja umrlih najavljuje drvenim klepalom.

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока
ja sam da pozzz naslovnu fotku samo jako
 
Natrag
Top