Ime Boga Biblijskoga

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.330
Neces dobiti moj odgovor. Jer ti ih ne zelis...
Nego zbog drugih na forumu pisem...


Greska, Isus je Jhwh Bog zajedno sa Ocem, a u Bozanskoj ulozi nas spasitelj:

"Јер ово да се мисли међу вама што је и у Христу Исусу,
Који, ако је и био у обличју Божијему, није се отимао да се испореди с Богом;
Него је понизио сам себе узевши обличје слуге, поставши као и други људи и на очи нађе се као човјек.
Понизио сам себе поставши послушан до саме смрти, а смрти крстове"
( Filibljanima 2. 5 - 8 )

Pitanje na koje mi niko nije dao odgovor.

U starom zavetu Bog koga nazivate Jhwh kaze za sebe:

"И у тај дан тражићу да истријебим све народе који дођу на Јерусалим;
И излићу на дом Давидов и на становнике Јерусалимске дух милости и молитава,
и погледаће на мене којега прободоше; и плакаће за њим као за јединцем, и тужиће за њим као за првенцем" ( Zaharija 12. 9 - 10 )

Dakle, ovde Bog Jhwh kaze da ce ga pogledati oni koji su ga proboli i da ce zaplakati za njim.

Sada posteno razmislite i odgovorite, da li se iz prilozenog konteksta ne vidi jasno da je taj Bog Jhwh o kome govore gornji tekstovi ustvari Isus koga ce prilikom njegovog drugog dolaska ugledati oni koji su ga proboli na krstu, i da ce zaplakati za njim?

"Ено, иде с облацима, и угледаће га свако око, и који га прободоше; и заплакаће за њим сва кољена земаљска. Да, заиста" ( otkrivenje 1. 7 )

"И тада ће се показати знак сина човјечијега на небу; и тада ће проплакати сва племена на земљи; и угледаће сина човјечијега гдје иде на облацима небескима са силом и славом великом" ( Matej 24. 30 )

Prijatelju moj, nije njima dovoljan ni 1001. dokaz.
Oni ga ne zele..
Ja sam ovde dosao sa ciljem da nesto naucim. Dok oni...
Nekome sotona toliko zaslepi um da ne mogu da im se otvore oci, jedino da im se Bog licno javi. Jedino im Hristos moze pomoci...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Onaj koji sebe smatra Kršćaninom - a NE zna Ime Jedinoga Boga - JAHVE - NEĆE BITI SPAŠEN,
a naročito ako TO Jedino Sveto Ime - JAHVE,
poništava, izbacuje, zamjenjuje imenom STVORENJA!

-------------------------------------------------- ----------
Zapamti što sam te upozorio!
Nećeš imati prilike ispraviti kasnije svoj krivonauk.
-------------------------------------------------- ----------

Ja svaku svoju tvrdnju - kao - Kako je Ime Bogu,
mogu dokazati masom stihova.
A ti TTTejče?
Možeš li - samo jednim stihom dokazati da je
Ime Boga ....... - TO neko tvoje?

Ako ne možeš - onda si pod utjecajem štaba.
--------------------------------------------------------------

Evo ti malog broja ( od skoro 7.000) dokaza:

IZLAZAK 20,7
Ne uzimaj uzalud imena Jahve , Boga svoga , jer Jahve ne oprašta onome koji uzalud izgovara ime njegovo.

IZLAZAK 33,19
"Dopustit ću da ispred tebe prođe sav moj sjaj", odgovori, "i pred tobom ću izustiti svoje ime Jahve . Bit ću milostiv kome hoću da milostiv budem; smilovat ću se komu hoću da se smilujem.

IZLAZAK 34,5
Jahve se spusti u liku oblaka, a on stade preda nj i zazva Ime: "Jahve !
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Onaj koji sebe smatra Kršćaninom - a NE zna Ime Jedinoga Boga - JAHVE - NEĆE BITI SPAŠEN,
a naročito ako TO Jedino Sveto Ime - JAHVE,
poništava, izbacuje, zamjenjuje imenom STVORENJA!

O Boze, sta su sve ljudi spremni da izmisle u svojoj ludosti koja je posledica nepoznavanja i nedostatka zajednice sa Bogom.

USLOV SPASENJA:

"А он заискавши свећу улете и дрхћући припаде к Павлу и Сили;
И изведавши их напоље рече: Господо! Шта ми треба чинити да се спасем?
А они рекоше: Веруј Господа Исуса Христа и спашћеш се ти и сав дом твој"
( dela apostolska 16. 29 - 31 )

ISUSOVO IME SPASAVA:

"Ili ne znate da nepravednici neće naslediti carstva Božijeg? Ne varajte se: ni kurvari, ni idolopoklonici, ni preljubočinci, ni adžuvani, ni muželožnici,
Ni lupeži, ni lakomci, ni pijanice, ni kavgadžije, ni hajduci, carstva Božijeg neće naslediti.
I ovakvi bijaste neki; nego se opraste i posvetiste i opravdaste imenom Gospoda našeg Isusa Hrista i Duhom Boga našeg"
( 1 Korincanima 6. 9 - 11 )

U ISUSOVO IME VERNI CE IMATI DUHOVNE DAROVE:

"I reče im: Idite po svemu svetu i propovedite jevanđelje svakom stvorenju.
Koji uzveruje i pokrsti se, spašće se; a ko ne veruje osudiće se.
A znaci onima koji veruju biće ovi: imenom mojim izgoniće đavole; govoriće novim jezicima;

Uzimaće zmije u ruke, ako i smrtno šta popiju, neće im nauditi; na bolesnike metaće ruke, i ozdravljaće.
A Gospod, pošto im izgovori, uze se na nebo, i sede Bogu s desne strane.
A oni izađoše i propovedaše svuda, i Gospod ih potpomaga, i reč potvrđiva znacima koji su se potom pokazivali. Amin"
( Marko 16. 15 - 20 )

VERNI CE PRIZIVATI IME ISUSOVO:

"I sad šta oklevaš? Ustani i krsti se, i operi se od greha svojih, prizvavši ime Gospoda Isusa" ( dela apostolska 22. 16 )
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
302
Pitanje na koje mi niko nije dao odgovor.

U starom zavetu Bog koga nazivate Jhwh kaze za sebe:

"И у тај дан тражићу да истријебим све народе који дођу на Јерусалим;
И излићу на дом Давидов и на становнике Јерусалимске дух милости и молитава,
и погледаће на мене којега прободоше; и плакаће за њим као за јединцем, и тужиће за њим као за првенцем" ( Zaharija 12. 9 - 10 )

Dakle, ovde Bog Jhwh kaze da ce ga pogledati oni koji su ga proboli i da ce zaplakati za njim.
Ja vas ljudi stvarno nista ne razumem!
Cas tvrdite jedno cas drugo, nikako da se usaglasite.

Hajde logicki malo razmisljajte, nemojte samo srljati. Mislim da se i vise nego slazemo da je, naravno po vasoj dogmi Isus Hrist 'Bog Sin', da je Jehova 'Bog Otac'. Isto se tako slazemo da je na zemlju radi naseg iskupljenja dosao 'Bog Sin', to ste na mnogo mesta i rekli! Kada vas covek pita ko je vaskrsao Hrista, kazete 'Bog Otac'. Dakle, potpuno je jasno da je umro Hrist a ne Jehova, Boze ti mi oprosti!
Pa se ja pitam, hocete li se vi vec jednom usaglasiti po pitanju ovog svega ili ce nonstop biti cas ovako cas onako?!

Laodikeja,
Pre svega mnogo je Bogohulno tvrditi da je Vecito Zivi Bog u jednom trenutku umro! Bog je besmrtan, valjda ti je to jasno! Ne moze nosilac zivota umreti nikada! Ne mozes ti Silnog Boga smestiti u telo jednog obicnog smrtnog coveka, to je nemoguce. Bog je van svega van svake granice van prostora van vremena i van svakog razuma. Pogledaj koliko je silan kosmos, Svevisnji je i iznad toga i to je za njega nista! Da li ti mozes da shvatis da covek jednostavno ne moze da bude u Bozijoj blizini i da ostane ziv. Mozes li gledati u sunce a da ne oslepis?! Pa sta je sunce u odnosu na silu Boziju. Bozansko bice je nedokucivo, ne mozes ga smestiti u telo smrtnog coveka! To sto vi tvrdite je van svake pameti!


Sto se tice Zaharije, pogledaj kako je prevela Jeruzalemska:

A na dom Davidov i na Jeruzalemce izlit ću duh milosni i molitveni. I gledat će na onoga koga su proboli; naricat će nad njim kao nad jedincem, gorko ga oplakivati kao prvenca.

Imas i stihove iz Psalma 22:1-18 gde ti sam Hrist kaze da je on taj koji je proboden. Iz kojih je potpuno jasno i Hrist sam kaze da ima Boga iznad sebe, sam se obraca svom Bogu.
Jeruzalemska u 9 stihu kaze: "U Jahvu se on uzda, neka ga sad izbavi, neka ga spasi ako mu omilje!".
Samo iz ovog stiha je potpuno jasno da nije, niti moze biti Jehova proboden.


Bože, Bože moj! zašto si me ostavio udaljivši se od spasenja mojega, od riječi vike moje? Bože moj! vičem danju, a ti me ne slušaš, i noću ali nemam mira. Sveti, koji živiš u pohvalama Izrailjevim! U tebe se uzdaše oci naši, uzdaše se, i ti si ih izbavljao. Tebe prizivaše, i spasavaše se; u tebe se uzdaše, i ne ostajaše u sramoti. A ja sam crv, a ne čovjek; potsmijeh ljudima i rug narodu. Koji me vide, svi mi se rugaju, razvaljuju usta, mašu glavom, I govore: oslonio se na Gospoda, neka mu pomože, neka ga izbavi, ako ga miluje. Ta, ti si me izvadio iz utrobe; ti si me umirio na sisi matere moje. Za tobom pristajem od rođenja, od utrobe matere moje ti si Bog moj. Ne udaljuj se od mene; jer je nevolja blizu, a nema pomoćnika. Opteče me mnoštvo telaca; jaki volovi Vasanski opkoliše me; Razvališe na me usta svoja. Lav je gladan i riče. Kao voda razlih se; rasuše se sve kosti moje; srce moje posta kao vosak, rastopilo se u meni. Sasuši se kao crijep krjepost moja, i jezik moj prionu za grlo, i u prah smrtni mećeš me. Opkoliše me psi mnogi; četa zlikovaca ide oko mene, probodoše ruke moje i noge moje. Mogao bih izbrojiti sve kosti svoje. Oni gledaju, i od mene načiniše stvar za gledanje. Dijele haljine moje među sobom, i za dolamu moju bacaju ždrijeb.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
54. Исус одговори: Ако се ја сам славим, слава је моја ништа: Отац је мој који ме слави, за ког ви говорите да је ваш Бог.
Јован 16:14, Дела 3:13
55. И не познајете Га, а ја Га знам; и ако кажем да Га не знам бићу лажа као ви. Него Га знам, и реч Његову држим.

Зато и не разумеш иако ти се милион пута каже. Збуњен си, не схваташ како Бог говори самом Себи? Наравно. То ти може појаснити само Онај кога не признајеш и за кога говориш да је само сила.


8. А Сину: Престо је Твој, Боже, ва век века; палица је правде палица царства Твог.
9. Омилела Ти је правда, и омрзао си на безакоње: тога ради помаза Те, Боже, Бог Твој уљем радости већма од другова Твојих.
10. И опет: Ти си, Господе, у почетку основао земљу, и небеса су дела руку Твојих: (Јеврејима 1)

Псалам 45
6. Престо је Твој, Боже, вечан и непоколебљив; скиптар је царства Твог скиптар правице.
7. Љубиш правду и мрзиш на безакоње; тога ради помаза те, Боже, Бог Твој уљем радости више него другове Твоје.


Отац је Бог Сину човечијем, а Отац Сину Божијем. Јер Господ је Богочовек. Наравно да ти није јасно, мада то не кажеш што ти стварно није јасно, већ што нас искушаваш.

Isus Elohim.jpg

Isus Elohim 2.jpg

Док беше у мисији Спасења, Елохим се унизи као човек и беше савршен као човек. Шта је ту чудно? А по Вазнесењу?


31. Кад он изиђе, онда Исус рече: Сад се прослави Син човечији и Бог се прослави у Њему.
32. Ако се Бог прослави у Њему, и Бог ће Њега прославити у себи, и одмах ће Га прославити. (Јован 13)


Сигуран сам да ни ово никако није јасно. Није да се ја поносим, већ ми је криво што због вашег противљења и непризнања не можете (није вам дато) да појмите. Тек ово:


5. И сад прослави Ти мене, Оче, у Тебе самог славом коју имадох у Тебе пре него свет постаде. (Јован 17)


Отац и Син нису Зевс и неки његов син (Херкулес, рецимо).


Филибљанима, глава 2
6. Који, ако је и био у обличју Божијем, није се отимао да се упореди с Богом;
7. Него је понизио сам себе узевши обличје слуге, поставши као и други људи и на очи нађе се као човек.
8. Понизио сам себе поставши послушан до саме смрти, а смрти крстове.
9. Зато и Бог Њега повиси, и дарова Му име које је веће од сваког имена.
10. Да се у име Исусово поклони свако колено оних који су на небу и на земљи и под земљом;
11. И сваки језик да призна да је Господ Исус Христос на славу Бога Оца.


Колошанима, глава 1
15. Који је обличје Бога што се не види, који је рођен пре сваке твари.
16. Јер кроз Њега би саздано све што је на небу и што је на земљи, што се види и што се не види, били престоли или господства или поглаварства, или власти: све се кроза Њ и за Њ сазда.
17. И Он је пре свега, и све је у Њему.
18. И Он је глава телу цркве, који је почетак и прворођени из мртвих, да буде Он у свему први;
19. Јер би воља Очева да се у Њ усели сва пунина,


Бог што се не види усели сву пунину (Мудрост, Логос, Реч Своју) у човека Исуса, а то Дете које нам се даде зове се Син Божији. Наравно, пишем због других. Знам да вас то не интересује, нити имате намеру да размотрите. Молио бих се да то учините, али знајући ваше дугогодишње понашање - мале су шансе.

Многима беше као човек пред очима, али само изабрани познаше ко је Он. Не познаше очима, већ срцем. Јер им сам Отац Духом Својим откри. Како вама да открије када се противите стално и тражите "нелогичности"?

Откуд онда толика "исчуђавања"?

27. Све је мени предао Отац мој, и нико не зна Сина до Отац; нити Оца ко зна до Син и ако коме Син хоће казати.

И ко Га познаде? Ви? На жалост не. Знате ли и видесте ли Оца, кога ви зовете Богом, а не знате Га? Вама узалуд стоје речи које рече Господ Филипу:

6. Исус му рече: Ја сам пут и истина и живот; нико неће доћи к Оцу до кроза ме.
7. Кад бисте мене знали онда бисте знали и Оца мог; и одселе познајете Га, и видесте Га.
8. Рече Му Филип: Господе! Покажи нам Оца и биће нам доста.

9. Исус му рече: Толико сам време с вама и ниси ме познао, Филипе? Који виде мене, виде Оца; па како ти говориш: Покажи нам Оца?

10. Зар не верујеш да сам ја у Оцу и Отац у мени? Речи које вам ја говорим не говорим од себе; него Отац који стоји у мени Он твори дела.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
188
Зато и не разумеш иако ти се милион пута каже. Збуњен си

( Isus Hrist )
Отац је Бог ( Сину човечијем,) а (Отац Сину Божијем. Јер Господ је Богочовек. ) Наравно да ти није јасно, мада то не кажеш што ти стварно није јасно, већ што нас искушаваш.

( Isus Hrist)
31. Кад он изиђе, онда Исус рече: Сад се прослави (Син човечији) и Бог се прослави у Њему.
32. Ако се Бог прослави у Њему, и Бог ће Њега прославити у себи, и одмах ће Га прославити. (Јован 13)


Сигуран сам да ни ово никако није јасно. Није да се ја поносим, већ ми је криво што због вашег противљења и непризнања не можете (није вам дато) да појмите. Тек ово:
Nemoj da mlatis praznu slamu i da zbunjujes ove ljude jer vi to i znate samo da radite medju narodom pa vas niko i ne slusa , jer ste sami sebi komplikovani. Ja jedino pojmim tvoje gluposti koje si napisao.


Nije Jehova samo Otac Sinu Bozijem vec i Bog jer ti stavak kaze za koje ti ne pojmis: Ivan20:17.
17 A Isus joj je rekao: “Nemoj me više držati, jer još nisam uzašao k Ocu, nego pođi mojoj braći i reci im: ‘Uzlazim k Ocu svojemu i Ocu vašemu, Bogu svojemu i Bogu vašemu.’”
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Nemoj da mlatis praznu slamu i da zbunjujes ove ljude jer vi to i znate samo da radite medju narodom pa vas niko i ne slusa , jer ste sami sebi komplikovani. Ja jedino pojmim tvoje gluposti koje si napisao.


Ко то ради по форумима и улицама, многи могу сами да закључе. Да ли сам ја збуњивач и војник неке организације којој је циљ да што више људи заведе, или је то неко други - опет ће људи сами закључити. Колико је у мојој моћи, ја ћу се потрудити да опишем основне ствари. Није ни мени увек све било јасно, али нисам слепо као ти понављао туђе спремљене материјале.

А твоје запиткивање заиста није што те интересује, већ што имаш спремљена питања на основу којих треба да докажеш како ми не знамо ко је наш Господ, па ћете ви тобоже да нам појасните. Сви смо луди и неко нас је криво научио. Библија није добро преведена, неко је мењао текст итд. Кажем ја, само мало вам треба да почнете Куран да цитирате.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
188
Ко то ради по форумима и улицама, многи могу сами да закључе. Да ли сам ја збуњивач и војник неке организације којој је циљ да што више људи заведе, или је то неко други - опет ће људи сами закључити. Колико је у мојој моћи, ја ћу се потрудити да опишем основне ствари. Није ни мени увек све било јасно, али нисам слепо као ти понављао туђе спремљене материјале.
А твоје запиткивање заиста није што те интересује, већ што имаш спремљена питања на основу којих треба да докажеш како ми не знамо ко је наш Господ, па ћете ви тобоже да нам појасните. Сви смо луди и неко нас је криво научио. Библија није добро преведена, неко је мењао текст итд. Кажем ја, само мало вам треба да почнете Куран да цитирате.
Pa naravno moramo da rasvetlimo istinu koju ste vi zamracili , a narod sami daju zakljucak da su bili u tami zato vas sve vise ostavljaju , i to je dokaz, ti si dezinformatorski stab postavljen ovde da siri dezinformacije po nalogu sotone , i ne mozes ti da opises osnovne stvari kad i tebi samom nije jasno najpre rascisti sam sa sobom , lati se Pisma i vise meditiraj ali uz neciju pomoc sam neces moci potrazi JS, i najobicnija neskolovana baka ce ti pojasniti osnovne stvari ne brini .
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
koju ste vi zamracili

Који ми?

dezinformatorski stab postavljen ovde da siri dezinformacije po nalogu sotone


Колико сам ја упознат, вама је наложено да делујете по форумима, као што вам је било наложено да обијате прагове. Насмејана и добронамерна лица на вратима, а у срцу мржња и одбојност. Поред свега што ме жалости што читам од вас, драго ми је бар што се може видети какви сте стварно. Не онакви какви се представљате на вратима.


Ја сам, Богу хвала, слободан човек, за разлику од вас који морате да слушате надређене. Ко има налог и чији, јасно се види кроз протекло време. Свако то може да види.



И након свега, уместо да причамо о овоме о чему ви више не знате шта бисте рекли, сад ћемо мало да се вређамо? Да се сатанизујемо? Тема је: Име Бога.



clearpixel.gif

hfclogo.gif

BS__D.gif

clearpixel.gif

The_Hebrew_Name_for_Lord_-_AdoNBanner.GIF




Hebrew Names of God


clearpixel.gif
clearpixel.gif


clearpixel.gif
clearpixel.gif


Adonai and Adonai Constructs given in the Tanakh

clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif

adonai-header.gif






clearpixel.gif

printer-friendly.gif

clearpixel.gif
clearpixel.gif


Introduction
Adonai
is the plural of Adon, meaning “Lord, Lord, LORD, master, or owner” (the word Adon derives from a Ugaritic word meaning “lord” or “father”). In the Tanakh, the word Adon can refer to men and angels as well as to the LORD God of Israel (e.g., Exodus 34:23). God is called the “Lord of lords”(Deuteronomy 10:17) and Psalm 8:1 mentions God as “YHVH our Lord.”

The plural form Adonai, like the plural form Elohim, is regularly used with singular verbs and modifiers, so it is best to construe the Name as an “emphatic plural” or “plural of majesty.” When the plural is formed using a singular possessive ending (“my Lords”), it always refers to God, and occurs over 300 times in the Tanakh in this form.

The Masoretes ensured that the sacred Name of the LORD YHVH would not be taken in vain by putting the vowel marks for Adonai under the letters
Y-H-V-H.gif
in the running text (ketiv). They did this to remind the reader to pronounce Adonai regardless of the consonants in the text (qere). However, Adon and Adonai also appear as Names of God in the Hebrew Masoretic text, and some of these will be listed here.


Adonai and Adonai Constructs
For each name in the list below, I provide the following information:

  1. The Hebrew text for the name
  2. The most common English transliteration (in italics)
  3. A definition for the name, references to the Tanakh, and frequency information
  4. Additional comments, if applicable.


Lord

Adon.gif




Adon. [basic form]
A title variously used to refer to men, angels, and to the true God of Israel, meaning “lord, master, owner.” From the Ugaritic adn meaning "lord" or "father" and the Akkadian adannu, "mighty."
References: Jos. 3:11, 13; Neh. 7:61; Ps. 12:5; 97:5; 105:21; 114:7; Jer. 22:18; 34:5; Zech. 4:14; 6:5.




The LORD
adonai23.gif




Adonai.
Lord; God; name used as a substitute for the sacred Tetragrammaton; emphatic form of ’Adon (Isa. 6:1). Occurs 300 times in the Tanakh. The first use appears in Gen. 15:2 where Abram addresses God as “Adonai YHVH.”




The LORD of lords

adonei-ha_adonim.gif




Adonei ha'adonim.
Lord of lords (Deut. 10:17; Psalm 136:3).




The LORD YHVH

Adonai-Adonai2.gif




Adonai Adonai.
Lord YHVH. Lord GOD.
References: Gen. 15:2, 8; Deut. 3:24; 9:26; Jos. 7:7; Jdg. 6:22; 16:28; 2 Sam. 7:18ff, 22, 28f; 1 Ki. 2:26; 8:53; Ps. 69:7; 71:5, 16; Isa. 3:15; 7:7; etc.; Amos 1:8; 3:7f, 11, 13; 4:2, 5; 5:3; 6:8; 7:1f, 4ff; 8:1, 3, 9, 11; 9:8; Obad. 1:1; Mic. 1:2; Zeph. 1:7.



The LORD YHVH of hosts

adon-adonai-tseva_ot.gif




Adon Adonai Tseva'ot.
The Lord GOD of hosts. (Tsava means army or host). This often appears with the prefixive Hey: ha-adon Adonai Tzeva’ot. References: Isa. 1:24; 3:1; 10:16, 33; 19:4; Mal. 3:1.




My Lord

adoni.gif




Adoni.
My Lord (Psalm 110:1).




The Lord YHVH

haAdon-YHVH.gif




Ha’adon Adonai.
The Lord God (Ex. 23:17, Ex. 34:23).




Our Lord

adoneinu.gif




Adoneinu.
Our Lord (1 Sam. 16:16).




Our Lord

adoneinu2.gif




Adoneinu.
Our Lord. Spelling variant. Often used to refer to leaders (such as King David).
References: 1 Sam. 25:14, 17; 1 Ki. 1:43, 47; Neh. 10:30; Ps. 8:2, 10.




The Lord of all the earth
adon-kol-ha_arets.gif




Adon kol-ha'arets.
Lord of all the earth.
References: Jos. 3:11, 13; Ps. 97:5; Zech. 4:14; 6:5.
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif
clearpixel.gif

psalm147-5.gif


Great is our LORD and full of power; His wisdom is beyond reckoning (Psalm 147:5)
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2011
Poruka
188
koju ste vi zamracili

Који ми?

dezinformatorski stab postavljen ovde da siri dezinformacije po nalogu sotone


Колико сам ја упознат, вама је наложено да делујете по форумима, као што вам је било наложено да обијате прагове. Насмејана и добронамерна лица на вратима, а у срцу мржња и одбојност. Поред свега што ме жалости што читам од вас, драго ми је бар што се може видети какви сте стварно. Не онакви какви се представљате на вратима.

Ја сам, Богу хвала, слободан човек, за разлику од вас који морате да слушате надређене. Ко има налог и чији, јасно се види кроз протекло време. Свако то може да види.


И након свега, уместо да причамо о овоме о чему ви више не знате шта бисте рекли, сад ћемо мало да се вређамо? Да се сатанизујемо? Тема је: Име Бога.
Ne skrecem ja temu vec ti i pocinjes drugim pricam , a kada nemas odgovor onda spamujes to je tvoja taktika , i nemoj mi kopy od te tvoje organizacije imas li ti iz tvoje glave nesta.

Znam da si slobodan covek i da ne cinis nista za Isusa , jer ti je vera bez dela mrtva , mi barem idemo svedociti istinu ljudima po zapovedi Isusa a ti sedi i uzivaj , i desinformisi laz ljudima to ti je zadatak od sotone
 
Natrag
Top