iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
cadslobo .., ti sigurno znas , pozzz , cao
Lepo je sto mislis da ja to znam, ali.....
Ne znam kako da se prijavis na NAVIEXTRAS, kada koristis "besplatne" mape, a i software.
Upozorenje za saobracajne znake program vuce iz mapa, cesto se desavaju greske, tako da bolje da pratis put, nego ekran navigacije. A sto se krivina tice, nisam obracao paznju. Navigacija mi je vrlo korisna kada vozim nocu pa povremeno bacim pogled na ekrancic i vidim sta me ceka, kuda zakrece put, itd....a da te glasovno upozori na nadolazecu krivinu, to nisam doziveo, i ako uvek podesim tu opciju u navigaciji. Ima na forumu mnogo vecih znalaca, mozda ce nam neko odgovoriti.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Problem sa Alcatel Idol 6040X ... resen !

Instalisao sam iGO Primo Israel 9.6.29.404739_sys_changed i sa sys.txt koji je aplikacija generisala, proradilo je (naravno, linije za HD rezoluciju koje su vec bile u sys-u sam aktivirao). Prva instalacija je bila na internoj memoriji sa minimumom, bez brandinga, praznim ux folderom ... Radi i kada se ukljuci GPS, ali (to "ali" :)) kada u Postavke->Zvuk i upozorenja->Postavke tacaka upozorenja ukljucim Opomene tacaka upozorenja (ili ti Speedcameras) app se rusi na desktop. Znaci na mapama nema prikaza speedcamera. Kolega je zadovoljan, pa smo ostavili tako, mada ......
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
32
Treba li se prijaviti na ovaj NAVIEXTRAS i zasto mi navigacija ne upozorava na krivine i saobracajne znake , moze li to za srbiju uopste ,ako moze neko odgovoriti .. hvala
Ja sam pokušao da prijavim navigaciju na NAVIEXTRAS i uspeo. Reč je i goclever navigaciji. Zahvaljujući kombinaciji licenci u folderu i exe fajla Naviextras prepoznaje moju navigaciju kao GoCruise GoGo 1602TB. Nakon registracije (bila je dovoljna e-mail adresa, par podataka i da izaberem password) nudi mi mogućnost bekapa navigacije kao i apdejta sadržaja koji nije licenciran. Tačnije nudi apdejt voice fajlova kao i global_cfg fajla. Global_cfg se relativno često (otprilike jednom mesečno) ažurira. Naravno potrebno je instalirati NAVIEXTRAS TOOLBOX aplikaciju da bi ovo radilo.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Hmmm, sve si uradio perfektno a opet nije sve bas kako bi trebalo da bude. Pored sledeceg sto cu napisati a sto verovatno i nije u direktnoj vezi na kraju cu dodati i jednu vradzbinu. :D
Prvo, speedcam su kod prvog pokretanja verovatno i najjaci atak na cpu i to posebno ako su unete samo kao spisak u .txt formatu koji tek treba da bude procesuiran. Ako ima razloga za sumnju na to mogao bi da eksperimentises malo oko toga. A ono vaznije i mnogo manje logicno bi bila ona vradzbina koju sam spomenuo. Odnosi se na moje zapazanje da ti problem ovqko ili onako ima veze sa radio komponentom na samom uredjaju. Znam da si radio i fabricki reset ali veruj da je meni kod jednog fona koji se ponasao bagovito takodje u vezi radija, pomagalo da izvadim bateriju i vratim je. Vremenom naviknes da to uradis jeenom u 2-3 nedelje kad god osetis da je poceo opet da smara. Nemam objasnjenje sem iskustva a posto ti nije tesko da probas mozda nije ni na odmet. :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Треба ми помоћ.
Samsung S5 (Android 5-Lollipop) инсталирао сам другу iGO последњу верзију (31.01.2015) на екстерну меморију и инсталација је прошла без проблема али је проблем што мy при сваком покретању поново тражи почетна подешавања?
Претпоставио сам да је у питању инсталација на екстерној меморији па сам исту пребацио на интерну и све ради.
Пошто је друг купио екстерну од 64gb (класa 10) инсистира да му навигација буде на екстерној а ја не знам како да му то решим?
Инсталирао сам му Sygic на екстерну и он ради без проблема док iGO зеза?
Има ли неко решење за овај проблем?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.555
Написао сам да је у питању Lollipop а не Kit Kat и за ту верзију, како пишу, вратили су нормалан приступ екстерној меморији. Пробао сам још и Navitel, Navigon, Copilot, Route 66 и све раде нормално са екстерне карте сем iGo-a?!
Значи, није до верзије Lollipop него до саме навигације!
Да напоменем да сам и рутовао телефон и опет ништа.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
60
Drugari koje su polsednje mape objavljene?
Nasao sam 2014 Q2 mozda gresim ili sam preskocio neku stranicu, ali to je to sto sam nasao.
I ako moze link ka mapama iz regiona i za celu evropu...

HVALA
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Da, za sada su HERE 2014 Q2 najnovije
Kod:
http://serbianforum.org/threads/igo-mape.349321/
 
Natrag
Top