iGO Primo Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Da sam sebi odgovorim, ne treba iGO.

Dakle

(Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files)
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
To je to majstore sad i kod mene radi prije nije ali me to nije puno mučilo važno je da radi navigacijamhvala.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@marxista, @vladcepesh, @cadslobo

Probao sam da se igram sa GPS podesavanjima ... probao sam i sa ukljucenim i sa iskljucenim podesavanjima u [modules] i [gps.igo_connector]. Izmenio sekciju [gps] kao sto je @cadslobo preporucio ... ali nista. Gasi se kada ukljucim GPS. Na kraju sam formatirao SD karticu i uradio Factory reset. Ali isto. Ne radi. Probao sam nakon reseta i na internoj memoriji i na SD kartici. Mozda je problem u telefonu ??? GPS radi sa Google Maps i sa aplikaciom GPS Data+ sa Google Play.

Pozivam sve kolege forumase ... ako je neko uspesno instalisao iGO Primo 2.4 na Alcatel Idol 6040X da okaci sys.txt i da kaze u cemu je "caka".

Ostaje mi da instalisem Israel_sys_changed, pa da vidim hoce li sa tim sys-om da radi ...

;[modules]
;IGPS_DRIVER="ANDROID_NGPS_DRIVER"

[gps]
;internal=1
location_net=1
location_gps=1
;read_total_timeout=500
;read_buffer_size=128
accuracy_workaround=0
;protocol=nmea
;discard_dop_level=49.0
;this should be in android igo9 config:
background_navigation=1
location_log=0
location_log_filename="gpslog/LocationManager"

;[gps.igo_connector]
;copass_speed_limit = 3
;position_validity=-1
;restart_listening_interval=0
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Ako sam ga dobro razumeo vec je to uradio. Zanimljivo ce biti saznati da li je .apk za sys.changed resio problem.

@anonymvs nama sa strane je tesko da tebe savetujemo jer verujemo da nisi napravio neku pocetnicku gresku a opet iz svega opisanog izlazi da ih ne pravis ni kasnije. Ako si stvarno sve uradio i clean i sa minimumom potrebnih fajlova onda jedina sumnja pada na android ili fon ...sto opet, barem kad je fon u pitanju i nema opravdanja obzirom da ti druge navi aplikacije rade. Pored toga sto ne znamo da li imas ART ili Dalvik i da li tu mozda mozemo traziti razloge meni samo ostaje da posumnjam da si mozda ipak napravio neki pocetnicki previd koji ni tebi ni nama ne pada napamet. ...zato me interesuje da li kod deinstaliranja aplikacije prvo ides na force close pa na brisanje data i tek onda na uninstall te da li brises folder save, fajl device.nng i sve sem .lic fajlova iz foldera license?

EDIT: nisi napisao ni sta se desava ako je gps prijemnik ukljucen pre pokretanja same aplikacije.

EDIT2: svakako eliminisi sdcard, neka bude vani dok pokusavas ...tek posle uspeha je vrati u pricu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@vladcepesh
sve sam radio sa minimumom i na internoj mem.

@marxista
verovatno je neka pocetnicka greska ... nesto mi je promaklo. Da li je ART ili Dalvik, nisam proveravao. Kod deinstalacije sam isao tim koracima koje si naveo : force stop, clear cache, clear data pa onda uninstall. Brisanje save foldera i iz roota i license foldera brisem device.nng, activation codes i folder server_configs. Da ... nisam nikada pokretao iGO prvi put, sa ukljucenim GPS, vec sa ugasenim ... prodju inicijalna podesavanja pa tek onda palim GPS. U [interface] imam aktiviran glonass - show_glonass=1. Da li to mozda ima veze ? Primetio sam da sam napravio gresku u sys.txt. Naime u
[device] sam stavio devtype_fallback_to_mode=1 umesto devtype_fallback_to_model=1. Ako je to ... :gl_sigh:. Skinuo sam i neki "original" sys.txt za zadnji Israel ... Javljam se, bilo kako se zavrsilo. Sada vec i mene nervira.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.05.2014
Poruka
266
Treba li se prijaviti na ovaj NAVIEXTRAS i zasto mi navigacija ne upozorava na krivine i saobracajne znake , moze li to za srbiju uopste ,ako moze neko odgovoriti .. hvala
 
Natrag
Top