iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Pravilan prevod sa engleskog bi glasio "Prikaži pozadinu ograničenja brzine", a ne "Prikaži ograničenje brzine u pozadini". To je prevod za "Show Speed Limit in Background", a to ne piše.

A što se tiče litvanskog, Litvanac je napisao komandu "Show Speed Limit...." a na ekranu se jasno vidi da je u pitanju "Current Speed".

To je bila moja "zamerka".

Moje skromno mišljenje je, da bi izrazi u postavkama trebalo da imaju smisla u odnosu na ono što im je funkcija.

Ako ne možemo da utičemo na strance, možemo bar srpski da sredimo...
Kod mene je kao kod pere:" prikazati brzinu u pozadini", to me i zbunilo. Nije kao kod wob-a:" prikaži pozadinu za prikaz brzine". Ali nmvz, važno je da radi, nepipam više.

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Ovako nas drugar @toda81 nije bas mogao da predvidi sve okolnosti, pa tako i da ce neko pored tts-a da koristi Nevenu.
U konkretnom slucaju potrebno je uraditi sledece.
Preimenovati folder speedcam_ru ili speedcam_en (u zavisnosti od toga koji je iskoriscen) koji se nalazi na putanji Baze Folder\ui_nextgen\audio u SC1063
Pogledajte prilog 104121
posto u njemu vec ima svi audio fajlovi mislim da nije potrebno dodavati jos nesto, a ako je potrebno onda dodati.
U lokalna podesavanja izabrati Nevenu
Pogledajte prilog 104122
A u podesavanjima za prekrsajne kamere izabati zvucno i folder SC1063
Pogledajte prilog 104124
EDIT:
Ista je situacija i postupak sa verzijom drugara @anonymvs, ali znajuci ih siguran sam da ce u nekom od sledecih aplauda ova mala sitnica biti resena.;)
A gdje se nalaze ova podesavanja za kamere jer ih ja nigdje ne mogu naci,koristim verziju iz prvog posta,anonymvs,sa pongo skinom,sve kako je doslo spakovano samo sam mape i ostalo vezano za njih dodao i navedena podesavanja nigdje nisam pronasao?!
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
A gdje se nalaze ova podesavanja za kamere jer ih ja nigdje ne mogu naci,koristim verziju iz prvog posta,anonymvs,sa pongo skinom,sve kako je doslo spakovano samo sam mape i ostalo vezano za njih dodao i navedena podesavanja nigdje nisam pronasao?!
Kliknuti bilo gde na mapi i pojavice se ikonica da se sacuva ta lokacija kao poi.
Onda tapnuti i zadrzati nekoliko sekundi na tu ikonicu poi dok se pored ne pojavi nova ikonica za dodavanje prekrsajnih kamera.
1.png 2.png
Onda ce se pojaviti podesavanje za prekrsaje kamere u
meni/Podesavanja/Podesavanje skina/upozorenja
1.png
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
pozdrav
potrebn mi je igo za samsung A5 2016, dali ima ko i da je provjerena

pozz
Druze, imas na prvoj strani dve verzije. Jednu od kolege koja se nalazi u prvom postu ove teme, a drigu koju sam ja okacio. Koju god da odaberes radice sigurno ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
6
A jesi li ti probao da ukucas tunel u pretragu? I sta dobijes? 50 tema. A dao si mi link na temu sa stranom 200 koja govori o tome. Zivot je kratak da iscitam ceo forum, neka puca, manja je muka.
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
@dankisha
Pošto sam ja imao vremena da puno uložim u mnoge stvari, tako sam uložio 10 sec vremena svog života i dao ti konkretnu stranicu gde si mogao da pročitaš JEDNIM KLIKOM NA LINK.

etgnth.png


Izvini sto nisam imao vremena da dodjem u dodir sa tvojim uređajem i lično ti resim pomenuti problem. To se neće više ponavljati...:warning:
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
6
Izvini, nisi me razumeo. Dugujem ti veliku zahvalnost za link, video sam ga i ispratio (moj je propust sto se nisam odmah zahvalio). Moja primedba je bila samo na deo gde me kritikujes sto ne koristim pretragu a pretraga je katastrofa, ne bih nikad nasao to sto trazim.
 
Natrag
Top