iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
32
Da li se nekom desava da Lana prestane da navodi u toku navigacije i samo se umesto nje cuje klasican zvuk upozorenja ?
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
@pera.simic, ovo tebi polako gubi svrhu brzog menija, stiglo do pola ekrana i skoro ceo meni ti je tu :)
Ok, znam, dostupno je sve jednim klikom, ali opet...
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@aconik samo ono sto je potrebno, moze da zatreba i stalno se koristi
(univerzalno za svakog korisnika), a nestaje posle par sekundi tako da uopste ne smeta prilikom navodjenja, pristupas svim bitnim opcijama u 2 a ne 10 klika.
Mada sve je to stvar ukusa, a o ukusima ne treba raspravljati.:)
 
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
6
aj okaci ovde tvoj sys.txt i napisi mi putanju do sd card da pogledam
Poštovani toda 81, instalirao sam vašu verziju iGO israel sa dve particije i sve odradio kako ste opisali. Instalcija uspela. U prilogu Vam šaljem sliku putanje do SD kartice. Hvala Vam unapred na Vašem trudu.
Pozdrav Zvonko Stantić
 

Prilozi

  • Samsung J7 prime 2016.jpg
    Samsung J7 prime 2016.jpg
    75,6 KB · Pregleda: 82
  • sys.txt
    2,7 KB · Pregleda: 14
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Poštovani toda 81, instalirao sam vašu verziju iGO israel sa dve particije i sve odradio kako ste opisali. Instalcija uspela. U prilogu Vam šaljem sliku putanje do SD kartice. Hvala Vam unapred na Vašem trudu.
Pozdrav Zvonko Stantić
Pozdrav druže!
Evo sys.txt fajla za tvoj telefon. Samo obrisi stari sys.txt fajl iz foldera iGO_Israel i kopiraj ovaj. Takodje sam video da si folder VocalizerEx2 kopirao na memorijsku karticu, a moras da ga kopiras na memoriju telefona jer tvoj telefon nije root-ovan
 

Prilozi

  • sys.txt
    2,7 KB · Pregleda: 18
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
6
Pozdrav druže!
Evo sys.txt fajla za tvoj telefon. Samo obrisi stari sys.txt fajl iz foldera iGO_Israel i kopiraj ovaj. Takodje sam video da si folder VocalizerEx2 kopirao na memorijsku karticu, a moras da ga kopiras na memoriju telefona jer tvoj telefon nije root-ovan
Poštovani toda81, svaka ti čast na brzom odgovoru. Hvala ti puno. Kopirao tvoj sys i prebacio vocalizer i radi sve perfektno. Puno pozdrava, Zvonko
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema na cemu Zvonko! Drago mi je da si zadovoljan. Ti sada mozes izmeniti podesavanja kako god pozelis ako ti ne odgovaraju moja podesavanja

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
Toyota PAL Rel. v 1.0

iGO Palestine brendirana verzija sa pongo skinom,DEM mapom i mapom Srbije.
TTS i VR ce biti ukljuceni u folder ali ne i testirani

MOD Version Information
***********************

Name: Toyota PAL
Build: 1.0
Branding: Toyota
Data folder: iGO/Toyota PAL (no need to change sys.txt)
Installation: make sys/nomake sys
Global cfg: 718825
Skin: Pongo
Skin version date: 12.10.2017
Status: Rel v 1.0
Created: 29.11.2017
Last Updated: 05.12.2017


Original Version Information
****************************

Name: iGO Palestine
Build: 9.8.27.719974
Date: 15.11.2017
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top