iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Ok, na brzinu sam je probao. Sad imam jedno banalno pitanje, kako da ukucam odredište i prebacim favorite is fajla user.upoi?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@sasasprg
... desni donji ugao ti je ikonica menija, pa "odredište"
...user.upoi kopiraš u folder : iGO_Israel>save>profiles>01>users>00
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Ау, само сам ту иконицу прескакао јер је њој била напуњеност батерије. Извини за цимање и хвала :)

Сад сам инсталисао и на један стари телефон. Ово је стварно скоцкана верзија, први пут да инсталишем без икаквих проблема. Хвала ти на помоћи. Пребацио сам и фаворите, још само да видим може ли се историја пребацити. Како сам на брзака видио, ово је одста интуитивнија и сређенија верзија од пређашњих.
У задње вријеме све више се окрећем гугл мапама, скинем унапред мапе кроз које ћу проћи па онда ради офлајн. Каква су ваша искуства у поређењу ове двије апликације?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Још један проблемчић имам који ми се и раније јављао на неком од телефона. iGO ми је имао проблема са израчунавањем рута кад она обухвата прелаз границе, конкретно Павловић Мост и Рача. На мапи се виде путеви до обје стране границе али не повезује их. Претпостављам да је неки проблем до мапа?
 
Učlanjen(a)
04.11.2013
Poruka
33
Имам овај фајл:
Basemap_NNG_2012.03_160607. Mој Total Commander не приказује која је екстензија га збуњује ова прва тачка па све послије ње види као екстензију.
Међутим, у опцијама сам у међувремену изабрао друге мапе (Here umjesto defaultnih TomTom). Онда сам симулирао једну руту у Бадовинце (одмах послије Павловић моста) и сад је у реду, не прави прекид на граници. Што се мене тиче, мени су довољне једне мапе, погубим се у том пребацивању мапа, а разлика никад нисам примијетио. Мени се ова Израел верзија допада на први поглед па бих да избришем вишак мапа а потражићу овдјее у темама најновије мапе. Хоће ли сметати да избришем ТомТом мапе?
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Имам овај фајл:
Basemap_NNG_2012.03_160607. Mој Total Commander не приказује која је екстензија га збуњује ова прва тачка па све послије ње види као екстензију.
Међутим, у опцијама сам у међувремену изабрао друге мапе (Here umjesto defaultnih TomTom). Онда сам симулирао једну руту у Бадовинце (одмах послије Павловић моста) и сад је у реду, не прави прекид на граници. Што се мене тиче, мени су довољне једне мапе, погубим се у том пребацивању мапа, а разлика никад нисам примијетио. Мени се ова Израел верзија допада на први поглед па бих да избришем вишак мапа а потражићу овдјее у темама најновије мапе. Хоће ли сметати да избришем ТомТом мапе?
Kako bi ti radilo sve kako treba karte svih zemalja treba da budu istog proizvodjača u suprotnom se može desiti neusaglasenost graničnih prelaza, te samim tim ne vidi spoj puta a program navodi sledećim mogućim putem. Banalni prevod :ne možeš na fići montirati točak od dajca.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
... Banalni prevod :ne možeš na fići montirati točak od dajca.

Nekada je moglo :)
I bolje je bilo, bar što se tiče lokalnih provajdera. Šteta što nisu napravili neku vrstu alijanse. Mađarska mapa je fenomenalno precizna, ostali izdavači imaju neke domaće detalje mnogo sadržajnije...
 
Natrag
Top