iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Postovanje, moze li pomoc sutra idem za Grcku. Moze li neke mape Grcke i Makedonije novijeg izdanja , ja imam samo stare mape od pre par godina. Zaboravih da kazem da sam danas instalirao iGO Izrael sa pocetka foruma i radi . Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Hvala na brzom odgovoru, al sad me malko navigacija zezucka, prvo ne mogu nikako da upisem ime mesta tj odredista, nego moram da kliknem na to mesto da bi navigacija pocela da izracunava rutu a tad nastaje problem posto je izracunava i izracunava u nedogled. Gde gresim. Postavio sam i makadam i sve zivo samo da krene i jopet nista.

resetovao sam tel i jopet nista
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Hvala na brzom odgovoru, al sad me malko navigacija zezucka, prvo ne mogu nikako da upisem ime mesta tj odredista, nego moram da kliknem na to mesto da bi navigacija pocela da izracunava rutu a tad nastaje problem posto je izracunava i izracunava u nedogled. Gde gresim. Postavio sam i makadam i sve zivo samo da krene i jopet nista.
ako su ubačeni svi potrebni fajlovi,mora raditi..
moguće da ti mapchanger pravi problem...izbaci njega i ostavi samo jednu vrstu mapa
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@dovla73
... proveri "ux" folder. Ako nemaš mogućnost pretrage po adresi, možda nisi sve iskopirao iz arhive u fon. To radi plugin "address_search_classic.zip". Proveri da li ga imaš u "ux" folderu.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Nemam ni mapchangera ni uh folder ! Moracu ponovo da instaliram igo. Ima li neka jednostavnija verzija , pre sam imao igo primo I lepo radila I jednostavno se instalirala a ovo malo komplikovano za nas neuke. :(:oops:
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
15
Apk fajl imam samo u zapakovan u rar i kad raspakujem ceo fajl ne prebaci mi i apk fajl. A kad ocu njega da presnimim u mem kart ne dozvoljava mi . Pored tog apk I jos nekih mi je znak pitanja, mozda to zeza.

Odustajem treba jos malo da krenem, instalirao sam here maps. Kad dodjem probacu ponovo. Hvala svima na pomoci.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top