iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Upravo postavljene Nove SKOCKANE NextGen & Luna Verzije sa aktuelnim Pongo NextGen & Luna Skinom i aktuelnim mapama kao i svim dopunama zakljucno sa 23.07.2022.

NOVE SKOCKANE NextGen & Luna verzije preuzeti iz same aplikacije, klikom na tipku SKOCKANE VERZIJE:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
320
Učlanjen(a)
25.08.2016
Poruka
32
Ako koristiš "moju" SKOCKANU NextGen verziju PROVERENO ti nisu potrebne bilo kakve izmene. Jednostavno obrišeš stare mape dodaš nove i to je to eventualno jedan prelaz sa HERE na TomTom i nazad.

Čak možeš i da obrišeš sve mape aplikacija će ipak da se podigne samo neće biti ulica puteva itd. Pokretanje Aplikacije nema veze sa mapama sem u izuzetnim slučajevima (parkira se dogodilo) da basemap nije bio kako treba pa je aplikacija pucala prilikom podizanja. U svim ostalim slučajevima kada ostali sadržaj ne valja aplikacija se normalno podiže i radi ali puca prilikom izracunavanja rute ali samo pokretanje ne zavisi od mapa.

Daklem preuzmeš novu poslednju verziju u kojoj je već dodata poslednja verzija Here i TomTom Srbija i samo dodaš to što ti treba i PROVERENO mora da radi.
Brat,promenuo sam tel.imao Samsung A7-2018,sad uzeo Samsung A52S,imam I Go primo na starom tel,ali kada instaliram na A52S ne odgovara rezolucija-ne pokriva ceo ekran.Ako može pomoć sa rezolucijom za A52S.Hvala
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Da li je uopšte realno više koristiti iGO_Prino, posred svih njegovih mana koje nosi sa sobom zbog zastarelosti, pogotovo na novijim uređajima?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
A zašto da ne
Koje mane konkretno i realno? Pa i dalje se koriste standalone navi sa WinCE Primo-om
- Ova varijanta radi na svim rezolucijama
- sav sadržaj je u upotrebi
- veoma brz
- ono što je mnogima bitno je "krupan prikaz"
- zadovoljava potrebe ogromne većine korisnika
- navika je čudo :)
 
Učlanjen(a)
25.08.2016
Poruka
32
Ja sam vozač u špediciji.Konstantno sam na putu.Meni je više puta bezmalo glavu spasla,zamisli da sa šleperom od 16 metara zaguziš u sred centra nekog grada,samo da se uhvatiš za glavu i jaučeš.Ne razumem,zašto je loša.Hvala svima.Ako neko ima neku bolju preporuku tu sam.HVALA
A zašto da ne
Koje mane konkretno i realno? Pa i dalje se koriste standalone navi sa WinCE Primo-om
- Ova varijanta radi na svim rezolucijama
- sav sadržaj je u upotrebi
- veoma brz
- ono što je mnogima bitno je "krupan prikaz"
- zadovoljava potrebe ogromne većine korisnika
- navika je čudo :)
Boki,pa vi ste mi pomogli da instaliram i prošli put navigaciju na predhodnom telefonu.Hvala vam,puno puno od srca.Kasnije ću,uhvatio sam koji slobodan dan,neznam gde bih i šta pre.Još jednom HVALA!!!!
 
Natrag
Top