iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Wob druže, hoću samo kada kliknem na donji deo ekrana da mi otvori putni računar. Samo to. Nema veze što neprikazuje u toj traci dole vreme do međuodredišta ( nisam ni znao da može to da se vidi u traci).

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
15.03.2015
Poruka
31
@toda81
prijatelju,ona skockana verzija iGO_NextGen_Israel-25.02.2018-JEDNA_PARTICIJA,sadrži dve vrste mapa,Here i TomTom.Obe su u istom folderu.Da li da razdvajam ili su se zavolele i sad su zajedno.Možda sam nešto lupio,možda su oduvek i bile zajedno.
 

Prilozi

  • mape.jpg
    mape.jpg
    30,3 KB · Pregleda: 84
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolega @pera.simic je vec dao odgovor, a ja evo kacim sada SKOCKANI iGO NextGen Israel sa najnovijim ponogo skinom i najnovijim mapama Srbije i Crne Gore pa ko zeli moze da proba


iGO NextGen Israel 9.18.27.687519
26. januar 2017.god.

pongo skin - 21.jul 2018.god.
Datum na samom rar fajlu oznacava datum kada sam ih sklopio ;)

Ovo je verzija za JEDNU PARTICIJU

iNGI-1p-26.01.2017-JEDNA_PARTICIJA.rar

Kod:
https://1fichier.com/?37m9yq3vds9ktaybvvcn

i
Ovo je verzija za DVE PARTICIJE


iNGI-2p-27.07.2018-DVE_PARTICIJE.rar
Kod:
https://1fichier.com/?6x6sbfv5b3siwxhahxug

Stavicu ove linkove i na pocetku teme u mom postu.

Ovo je link do tog posta gde sam slikovito objasnio kako se prilagodjava sys.txt fajl putanji do foldera addons koji se nalazi na memorijskoj kartici i kako se podesava TTS.


iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.01.2011
Poruka
5
Pozdrav!Imam instaliran Skockani NextGen novija verzija (15.11.2017) za eksternu memoriju imam problem pokrenem aplikaciju i radi 5-10 min onda izadje iz aplikacije pise IGO pal je zaustavljen i trazi restart aplikacije uradim restart i onda ponovo za 5-10 min. isto. Molim za pomoc ako neko zna kako resiti problem? Hvala!
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
pozzz... mozda glupo pitanje ali kako da podesim na NEVENU, nekako mi se TTS nesvidja, i prije nego sto sam instalirao vokalizer on je koristio neki tts. Koristim ovu verziju za jednu particiju. Preturio sam podesavanja ali nigdje stare dobre NEVENE...hvala
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
Nadam se da se ne....
Eto neces vjerovati tako je, koristio staru iGO primo, totalno ispao iz fazona. U svakom slucaju hvala pozz...
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
Pozz jos jedno pitanje, prekrsajne kamere mi samo upozorava kao sirena podmornice . Pravi zvukovi se nalaze u ui_nextgen medjutim u podesenjima, kako je to ranije bilo, niti ima opcija upozorenja prekrsajnih kamera, niti mogucnost izbora promjene zvuka. Samo ogranicenje itd... Pa ako zna pomagajte
 
Natrag
Top