iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ako hoćete da vam sys.txt ne doživljava bilo kakve izmene stavite u atributima da bude read only
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
@vladcepesh
Apsolutno se slazem sa tobom. Upravo o tome sam i govorio u postovima #144 #146 i #157. Ukusi su razliciti i svako IGO moze da je prilagodi svojim potrebama, ali najbitnija je funkcionalnost.
Molim te da samo malo pojasnis ovaj hash tab? Sta je sad to i gde se ubacuje?
hash tab na računaru kad ideš na desni klik na neki fajl
da vidiš da li postoji neka izmena na nekoj datoteci.
dovoljno je 1 bit pa da md5 bude različit.
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
7
Ako se računa vreme od "Odabrati kao odredište", preko "Ruta se izračunava", do "Krenite", potrebne su 4 sekunde...
To vreme je isto kao i na mojim tabletima sa "nemodifikovanom" verzijom. Onda će pre, mnooogo pre :) biti da sam ja nešto zezn'o kod instalacije... ko će ga znati kako. Moraću ponovo, nema druge, pošto mi se sviđa taj malkice izmenjeni izgled i funkcije na "dohvat ruke" koje ste napravili.

da li zna neko gde može ova verzija da se skine i da li može uopšte na wince uređaj, tj baš navigacioni uređaj

Pogledaj ovde: http://www57.zippyshare.com/v/P7ok6TyE/file.html
Treba ubaciti mape, poi... Nisam imao priliku da proverim da li ova verzija radi.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@marxista
Meni sys.txt ne pravi nigde prorede izmedju znaka jednakosti, a gde ih je bilo ja sam ih skinuo i tako su i ostali. Sve izmene sam editovao preko kompa.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.994
Skin NextGen by pongo ver. 9.1 all in one

Kopirajte - the_skin_NextGen_by_pongo.zip - u folder - ux - i obrisite postojeci - the_skin.zip.

Kod:
http://www96.zippyshare.com/v/P4jxPzN3/file.html
 
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
16
Evo vamo ima iGO NextGen koji radi i sa SD kartice za Kit Kat i Lolipop, slovenac napravio samo slijedi upustva i radi provjereno evo ja sad instalirao od prve na svoj LG android 5.o.1
Инсталирао на СД картицу и при покретању ми даје да global_cfg није пронађен. Тел. је Леново А328 и није рутован. Има ли помоћи? Иначе на интерној меморији све савршено ради.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.994
Natrag
Top