iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
I još nešto, da li u content folderu u folderu programa moram imati prazne map, poi, dem, ... ili ih mogu kompletno premestiti u "addons"?
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Ta ti linija nije potrebna a možeš dati bilo koji naziv folderu umesto addons. U zavisnosti od toga koja je ona druga aplikacija (ili aplikacije) nemoj se iznenaditi ako bude bilo potrebno i da, recimo sopstvene foldere lang, smestiš u instalacione foldere svake od aplikacija.

EDIT: ne moraš imati te prazne foldere
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WOB

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ja bih "objedinio" samo map, poi, dem, building, car, voice ... Ostalo i ne koristim...
Hvala ti onoliko!
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Pazi, zadnjih dana smo u euforiji oko nextgena pa ja zaboravih da napomenem da i data.zip mora biti odgovarajući u folderu aplikacije - mislim, tek sad mi pade na pamet da je drugi program Primo ili myway pa čisto da se zna da ne možeš deliti primo i avic data.zip ili još gore data.gro od myway-a.

EDIT: sad nisam 100% siguran ali mislim da myway ne može koristiti car folder od primo ili avic ali da ova dva uzajamno mogu.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
To sam shvatio. Samo me content interesuje, da bude zajednički.
Da li speedcam u folderu aplikacije može da bude prazan, a sadržaj u addons, ili mora da bidne full samo u aplikaciji?
Aplikacije su inače ovaj novi primo i dve verzije NextGen (avic).
Eto...
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Napuni ti content/speedcam folder od aplikacije (posebno ako je još uvek u .txt formatu) a ne zaboravi da to uradiš i sa lang fajlovima jer se razlikuju.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Napuni ti content/speedcam folder od aplikacije (posebno ako je još uvek u .txt formatu) a ne zaboravi da to uradiš i sa lang fajlovima jer se razlikuju.
Da izvineš, Avic neće da mi se digne.
I čim obrišem folder /addons/content "diže" mi se!?!
A na drugom telefonu radi!?!?!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
hmmm, da u folderu content nema korumpiranih fajlova? da otkloniš sumnju na to probaj da ih ubacuješ malo po malo ili da ih doneseš kao sveže.
Zatim eliminiši mogućnost da se neki od fajlova ili foldera nalaze još negde - npr. da se u addons folderu dupliraju stvari iz foldera aplikacije, odnosno da bilo gde, na sdcard npr. imaš istoimeni folder.

I ajde da pitam, dešavaju se i početničke greške - uredno si prethodno deinstalirao aplikaciju i pobrisao device.nng?

Pazi, ako si uradio baš kako smo se dogovorili i ako su fajlovi u addons folderu ispravni ovo ne može da ti se desi. Ili slikaj pa da potražimo zajedno grešku ili isproveravaj malo samog sebe. Još nešto, možda ti putanja nije dobro zapisana, utvrdi ti nju ponovo iz es file explorera recimo ... obrati pažnju na sintaksu, možda neki bespotreban prored imaš ili takvo nešto...

...a meni su nekako ipak najsumnjiviji fajlovi i njihova ispravnost

EDIT: rekao si da instaliraš i dva Avica - nisi valjda bio veverica pa stavio dva istoimena foldera, jedan na internu a jedan na eksternu memoriju? ...još ako im je različit data.zip eto belaja :D
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Problem je izgleda to, što su i folder aplikacije i addons na istoj SD, i to onoj na kojoj android piše.
Kada podesim sys.txt i pokrenem NextGen, program se podigne i u addons/content napravi speedcam folder sa onim .spud fajlom. Kako bilo šta stavim u addons/content NextGen ne može da se pokrene, a Primo može!?!
U oba slučaja su svi folderi na istoj sd kartici.
 
Natrag
Top