iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
@marxista
U tvom instalacionom paketu u folderu iGO_Avic imas dva sys.txt fajla. Jedan u root-u samog foldera, a drugi u folderu backup. Primetio sam da ima manjih izmena, pa bih te zamolio da nam objasnis na sta se odnose te izmene. Takodje, u folderu ux_pongo pored standardnih dodataka imas i grid_meny_layout.zip-, poi_silver.zip-, speedcam.zip- i the_skin_grid_meny_layout.zip-, pa ako bi mogao i to da nam pojasnis.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Onaj sys.txt koji je u rutu foldera iGO_Avic već ima unete one izmene oko (nadam se) boljeg pozicioniranja a onaj u backup folderu je strejt :D ... Pazi, u osnovi mene interesuje da li sam onim tresholdom od 2000 nešto stvarno dobio ili se tripujem, odnosno možda izvlačim pogrešne zaključke a u stvari mi se samo posrećilo pa sam duže vremena bio u neprekinutoj konekciji sa satelitima.

Oni fajlovi u ux folderu koji imaju crticu posle ekstenzije su oni koji, kada paket koristimo na wince aplikaciji, moraju da zamene iste takve uz preimenovanje na normalnu ekstenziju. Ostavio sam ih jer sam shvatio da ne treba baš nikakvu intervenciju ja lično da radim već da to prepustm samim korisnicima.

Inače i u međuvremenu je bilo apdejta ali ja više nisam siguran kako je pametno postupiti obzirom da me pravila jednog foruma mogu naterati na kršenje pravila drugog foruma. I ne samo zbog toga, ja ću taj paket održavati dostupnim samo do kraja januara pa bi bilo dobro da neko napravi backup i zameni me ako mu se sviđa ideja. :)
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Testiram, pa javljam! A, sto se tice ovih pravila foruma, nisam bas najbolje razumeo, ali se nadam da moze da se nadje neko resenje sa moderatorima?!
Inace, napravio sam kombinaciju ux foldera iz originalne AvicSync verzije sa Play prodavnice, i tvog paketa sa Pongo skinom, modifikovanim speedcam.zip, data.zip, iGO_Avic_9.18.28.610238_All_sys_not_changed i sys.txt. Naravno i mapchanger_here_tomtom. Za sada radi bez problema, testiram audio obavestenja i pozicioniranje.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Super, značila bi mi povratna informacija u vezi eventualnog poboljšanja stabilnosti konekcije sa satelitima jer na osnovu samo jednog uređaja i samo jednog testera ne možemo znati da li poboljšanja ima ili nema.
Mislim da sam razumeo šta frikombinuješ i da to liči na ono što sam ja zamislio u folderu ux_alt... Lično verujem da to vodi estetski najboljem rešenju.
... A onaj problem koji sam spomenuo se tiče toga da su neki ljudi bili nekorektni i da su svojatali trud ljudi sa 4pda rebrendirajući skinove koji su u osnovi 99% proizvod ljudi sa tog foruma a čak je neko valjda i prodavao neki skin preko PM-a :D.
Postavljeno je ograničenje kojim se ide na fer plej ali koje je obzirom da se mora navesti izvor materijala (sa web adresom) možda u kontradikciji sa pravilnikom SF. Ovako ili onako, sva svoja čačkanja ostavi za sebe i bez ikakvih intervencija po pitanju rebrendinga a u postovima treba ispoštovati same developere na šta je i nenadsenn ukazao.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
iGO_NextGen 9.18.28.610238

android 4.0+


vmw5xu.jpg
11a9ze0.jpg
10zadty.jpg
2na1q1w.jpg


Work folder iGO_NextGen

Kod:
http://pastebin.com/FZ18Lqrt

raspakovati folder iGO_NextGen i kopirati na internu ili eksternu memoriju
unutra ima folder install
instaliraj apk i to je to.



karte
HERE 2015 Q3
TOM TOM 2015 Q2 (2015.06)
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@vladcepesh
da li je ovo ponovo "ona originalna sa GooglePlay", samo prilagođena za široke narodne mase?

Da li može kratko objašnjenje vezano za content folder, i posebne _TT foldere. Da li je potreban neki poseban map/theme changer?

Hvala
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
to je originalna verzija, _TT dodaci su privremeno. za neki mapchanger se imenuje onako kako taj mapchanger propisuje.
na kraju ovaj nextgen postade komplikovaniji od primo verzije , ne za instalaciji nego za korišćenje u vidu skina speedcam itd. toliko tih varijacija data.zip fajlova pa branding.zip pa gomila ux fajlova, dodavanja u ui_android.
da se pogubiš od budženja. zaboraviš šta si dopunio sve. Ja sam se prilično smorio u nameštanju i na kraju sam sve pobrisao i uzidao ovu navodno originalnu verziju.
 
Natrag
Top