iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
iGO AVICSYNC 9.18.28.610238 - 6.nov.2015 - Google play

7e76c151fb33.png


app+data+ux
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
iGO_NextGen content folder
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.
tnx miksontije & nenadsenn

evo vam originalne verzije sa originalnim ne menjanim data fajlom. 238 je radjena za android telefone,ima je na google play.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
inace,ima par ljudi koji umeju sami da krekuju komplet iGO aplikaciju. jedan nas covek, i nekoliko rusa koji prilagode aplikacije prvo sebi,skinove,data itd... ostali sto objavljuju rade samo copy/paste da se ne lazemo. onda se u tim silnim varijantama ljudi izgube,pa pomesaju data fajlove,apk,sys i onda se pitaju sto im iGO ne radi kako treba.
iGO NextGen,originalan radi lepo al je problem u licencama.
iGO Primo radi odlicno,ja se recimo ne secam kad sam poslednji put imao problem sa njim,a instalirao sam ga na dosta telefona. i ovih poslednjih desetak su odradjene lepo. mislim da je u principu nebitno koja se verzija instalira. paid i free rade potpuno isto,nema nikakvih razlika.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.990
Generalna napomena za sve clanove.
Ako postavljate aplikacije - linkove sa drugih sajtova ili drugih korisnika onda ili uradite vlastiti upload ili navedite kome ide zahvala.
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
nisu. ako mislis na prvi post,iGO_Avic,ta ti je arimijeva,sa modifikovanim apk, data fajlom i ux.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Uocio sam jedan problem na iGO NextGen. Snimio sam video da vidite


Kome se ne gleda ceo klip moze da pogleda od 5:30 do kraja
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
evo vam originalne verzije sa originalnim ne menjanim data fajlom. 238 je radjena za android telefone,ima je na google play
Sta je potrebno da bi na ovoj verziji proradila audio obavestenja za kamere? Pretpostavljam da mora da se prepravi speedcam.zip i data.zip. I naravno ui_nextgen folder sa audio obavestenjima.
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
ubaci samo ui_nextgen sa audio fajlovima i probaj. meni je sa default verzijama radilo na primu. probao sam jednom,inace ne koristim te dodatke. lepse mi je beep
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Osim foldera ui_nextgen sa PRAVILNO NAZVANIM AUDIO FAJLOVIMA neophodan je samo još NOVIJI speedcam.zip ux dodatak na koji su arimi i pongo prebacili ulogu iz sys.txt tako što su učinili da se podešavanja za kamere sada nalaze u speedcam.zip/ux/speedcam/plugin.ini. Dakle treba da su ispoštovane putanje i nazivi audio fajlova treba da su upareni sa onima u plugin.ini.
Može naravno i oldskul sa editovanjem sys.txt ali to samo ako si baš ortodoksno protiv korišćenja bilo čega što nije napravio sam nng ali uz propratno ograničenje da tada nećeš moći da koristiš one zvukove za koje je potrebno pisati skin _*
 
Natrag
Top