iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Kolko sam te shvatio brišem navigation_audio_stream=4 ili ispred dodajem : ove opcije dodajem u formi koju si mi dao. Bez navigation_audio_stream=0-STREAM_VOICE_CALL,
navigation_audio_stream=1-STREAM_SYSTEM,
navigation_audio_stream=2-STREAM_RING,
navigation_audio_stream=3-STREAM_MUSIC,
navigation_audio_stream=4-STREAM_ALARM,
navigation_audio_stream=5-STREAM_NOTIFICATION, ili ovako
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Ovako

;navigation_audio_stream=4
ili
navigation_audio_stream=0
ili
navigation_audio_stream=1
ili
navigation_audio_stream=2
ili
navigation_audio_stream=3
ili
navigation_audio_stream=5
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.275
Posto vidim da i dalje ima nedoumica i problema u funkcionisanju kod pojedinih clanova, da li i kako uraditi apdejt, problema sa audio obavestenjima za kamere, verziji programa koju treba skinuti, itd., resio sam da uradim update verzije iz posta #940.
Sta je novo:
iGO_Avic_9.18.28.624772.apk, skin_avicsync_by_pongo_ux_plugins_14.03.2016, lang_Serbian cirilica i latinica, dodate TMC licence, modifikovan sys.txt, ubacene mape, poi i building Srbije sa Kosovom, dodate nove scheme u foldere ui_nextgen i content>scheme... Znaci sve sto je ovde najnovije objavljeno spakovano je, testirano i spremno za upotrebu. Ubacen je i save folder sa mojim podesavanjima, koji mozete obrisati i napraviti svoja podesavanja. Znaci, raspakujete zip fajl, kopirate folder iGO_Avic u memoriju telefona i pokrenete instalacioni apk fajl. Postoji i mogucnost instalacije na SD karticu, uputstvo mozete pronaci ovde na forumu. Zbog ogranicenog prostora, morate dodati ostale mape, poi, building, dem i raster fajlove.
Jos jednom zahvalnost clanovima @vladcepesh i @nenadsenn koji su podelili sa nama update i prevod ove navigacije.

http://www4.zippyshare.com/v/IYpZ6CQA/file.html

EDIT:
Kome ne odgovara ovaj novi prikaz u landscape modu, dovoljno je samo iz ux foldera izbrisati grid_menu_layout.zip. Ako ste zahtevniji korisnik, mozete dodatke iz foldera ux_dodatak prebaciti u folder ux i dobiti jos dodatnih podesavanja koja po meni nisu neophodna.

Drugari instalirao sam ovu gore navedenu verziju na Samsung Galaxy s7. Navi radi ok ali su poi i tacke od interesa izuzetno sitne skoro da se ne vide. Verovatno sam nesto prevideo pa molim za pomoc...
1.jpg 2.jpg
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.275
Sitne su zbog rezolucije tvog telefona. U sys.txt moras da menjas vrednosti za dpi i base_dpi

ok da li moze primer ovo dpi="auto" je pod [rawdisplay] a gde da dodam base_dpi i koje bi to bile vrednosti da ne lupam od - do nesto sto je realno
----------------------------------------------------------------------------------------------
izvini moja greska gledam pogresan sys reseno svakako hvala...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Prijatelji
Probao sam sve kombinacije navigation_audio_stream=0,1,2,3,4 i 5.
Čak sam u sound-u povećao dev_buffer_size=600.
Zvuk radija je neuporedivo jači od zvuka navigacije, koji se jedva se razaznaje.
Sve opcije zvuka su na 100%. Kad neradi radio zvuk navigacije je jačine zvuka radija.
Da li u sis.txt postoji još neko podešavanje?
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Normalan je kad radio nije upaljen. Kad ga palim navigacija radi, a zvuk se jedva nazire

iGO Primo na toj istoj multimediji sa upaljenim radiom normalno radi, mislim zvuk navigacije normalno se čuje.

Da zvuk radi samo je tih
 
Natrag
Top