iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Drugari jedno pitanje, ako u sys fajlu ispred bilo kog reda upisemo (;) taj red se ne ce uzeti u obzir prilikom sledeceg ucitavanja bice ignorisan. E sad primetio sam da i neki ux dodaci u nekim verzijama imaju ispred svog imena (;). Da li to znaci da i taj ux dodatak ne ce biti koriscen od strane navi ili za ux postoji neko drugo znacenje?
Gde si to video? Daj da vidim.
Kolilo sam ja video, qko hoćeš da ti ux dodatak "ne radi", uradiš rename, sa dodavanjem minusa na kraju
Screenshot_2016-03-19-07-17-05.png
Ne znam za ; verovatno i to radi
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
uradio sve to,test zvuk radi,ali neće
A da li si probao sa ovim
Screenshot_2016-03-19-07-21-39.png
Ja doduše nisam siguran čemu to stvarno služi, ali probaj.
Dalje, meni je u prethodnoj verziji radilo i bez ikakvih podešavanja za jezik engleski, jer su mi audio fajlovi bili u
/iGO_Avic/ui_nextgen/audio
Ovaj folder speedcam_en mi je bio prazan. Ili ga čak nisam ni imao.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Audio obavestenja za kamere u simulaciji ne rade. Proveru zvuka mozete uraditi na sledeci nacin: podesavanja>upozorenja>tacke upozorenja>blizina za postavke upozorenja, pa tu odabrati tipove upozorenja, i za svaku tacku upozorenja mozete da testirate zvuk. Naravno u folderu ui_nextgen>audio>speedcam_ru (ili bilo koji drugi jezik) morate imati ubacene audio fajlove za obavestenja, a u podesavanja>upozorenja>tacke upozorenja podesiti glas za kamere na odgovarajuci jezik. Radi provereno.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
Audio obavestenja za kamere u simulaciji ne rade. Proveru zvuka mozete uraditi na sledeci nacin: podesavanja>upozorenja>tacke upozorenja>blizina za postavke upozorenja, pa tu odabrati tipove upozorenja, i za svaku tacku upozorenja mozete da testirate zvuk. Naravno u folderu ui_nextgen>audio>speedcam_ru (ili bilo koji drugi jezik) morate imati ubacene audio fajlove za obavestenja, a u podesavanja>upozorenja>tacke upozorenja podesiti glas za kamere na odgovarajuci jezik. Radi provereno.
To izgleda sve radi dok nemaš huawei telefon....to je čudo od telefona
Ja sam prvo instalirao navigaciju na sd karticu,i tu je bila ovakva putanja: podesavanja>upozorenja>tacke upozorenja>blizina za postavke upozorenja,
Instaliram navigaciju na memoriju od telefona i dobijem ovakvu putanju:podesavanja>upozorenja>tacke upozorenja>proximity alerts settings
To u osnovi ne bi trebalo imati veze sa ovim problemom jer je to u osnovi valjda isto,ali kad imate huawei,ko će ga znati
Probati ću još sa ovim šta mi je WOB predložio...Ako bude u redu o.k,a ako ne bude ne znam ni sam šta dalje
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pogledajte prilog 90622
To je onaj GPS-2D-3D taster ime mu je ;GPS-2D-3D_button ali i dalje ga prikazuje a ovako se zove samo on jedini ux dodatak svi ostali su bez ;.
Da li si probao da obrišeš ; a da dodaš ---na kraju?
Nisam siguran, ali mislim da NextGen uopšte ne gleda naziv fajla, već gleda ZIP fajlove u ux folderu i njihov sadržaj, pa šta nađe, prikaže. Mislim da je naziv zip fajla samo za nas korisnike, a nebitan je za program.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.275
Upravo sam probao sve varijante ;GPS-2D-3D_button, GPS-2D-3D_button---, probao sa i da obrisem ceo zip iz ux, ali i dalje prikazuje blupi GPS-2D-3D taster. Formatiracu SD pa sve ponovo, drugo resenje ne vidim.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
E čekaj, ako koristiš Pongo ili Arimi mod skin, 2D-3D taster je sastavni deo skina, tako da ti taj ux dodatak ne treba.
Taster isključi u podešavanjima skina (Pongo)Screenshot_2016-03-19-13-27-33.png Screenshot_2016-03-19-13-27-52.png
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.275
E čekaj, ako koristiš Pongo ili Arimi mod skin, 2D-3D taster je sastavni deo skina, tako da ti taj ux dodatak ne treba.
Taster isključi u podešavanjima skina (Pongo)Pogledajte prilog 90624 Pogledajte prilog 90625

Da koristim Pongo i to ga redovno azuriram kako urednici izbacuju one nove verzije, pa sam nekoliko puta gazio stare verzije novim. Problem mi je sto je nema ta opcija u podesavanju da iskljucim GPS-2D-3D taster za to sam i mislio da je problem u ux zip dodatku, ali ja ga obreisem a taster je i dalje tu. Ko zna sta sam iz***o.
 
Natrag
Top