iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
I kod mene isto. Cini mi se, kada prvo ukljucim Primo, nadje signal, pa onda iskljucim Primo i ukljucim Nextgen, da malo brze to odradi, a mozda mi se samo cini. Resenje...koristi Primo kada ti je hitno. ;)
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Pisem po drugi put jer nisam dobio odgovora,naime problem je u tome sto aplikaciji treba jako dugo da pronadje gps signal,dok druge aplikacije(google maps,here) pronadju odmah,prakticno moram 15min prije polaska ukljuciti da bi pronaslo gps signal,a ponekad mi je potrebno hitno pronaci neku adresu u gradu.Da li neko ima slicnih problema i koje je rjesenje?

Sa Primom tek imam problema,zaglavi na startup plavi onaj ekran i nistaa daljee
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2012
Poruka
85
Prijatelji
iGO_Avic9.18.28.624772 je definitivno proradio skoro u punom sjaju.
Problem se javlja, oko speedcam. Viđene su, ali nema zvuka. U ui_nextgen imam audio fajl, a u njemu speedcam EN.
Posšavanja sam izvršio u smislu;
. Podešavnje- podešavanje Skina-upozorenje-Tačke upozorenja-Blzina postavke upozorenja- otvori (razne kamere, za svaku ima test zvuka-rade)

. Podešavnje- podešavanje Skina-upozorenje-Sound Patch Folders(podešeno Folders ui_nextgen/audio)

. Podešavnje- podešavanje Skina-upozorenje- Tačke upozorenja-Glas za kamere-(podešeno English)
zvuka i dalje nema?
Postoji li rešenje?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
a kako proveravaš da li ima zvuka? simulacijom? ne radi.
mora direktno iz vožnje ili sa nekim fake gps programom koji simulira kretanje od tačke a do tačke b i tako možeš da proveriš da li radi

mock locations

u suštini radi ali pravi greške kod izgovora i skraćuje zvučne komande. nije dobro odrađeno , i čini se da kategorije postavljenih kamera ne govore ono što je zaista na terenu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2011
Poruka
14
Hvala svima najbolji ste,sve radi vrhunski.
Par pitanja,
instalirao sam 9.18.28.610238 verziju i radi odlicno,treba li mozda neku drugu noviju ili je ovo ok,tesko se snalazim u ovim postovima i verzijama,bilo bi dobro kada bi prvi post sadrzao sve izmene,verzije i preporuke,kao i linkove ka mapama.
Da li da iz foldera conect obrisem TT foldere ili da i oni stoje,posto vidim da po difoltu program koristi Here mape.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WOB
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Drugari jedno pitanje, ako u sys fajlu ispred bilo kog reda upisemo (;) taj red se ne ce uzeti u obzir prilikom sledeceg ucitavanja bice ignorisan. E sad primetio sam da i neki ux dodaci u nekim verzijama imaju ispred svog imena (;). Da li to znaci da i taj ux dodatak ne ce biti koriscen od strane navi ili za ux postoji neko drugo znacenje?
 
Natrag
Top