I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja sluzim Bogu stvoritelju, drzim njegovu rec, imam zivu zajednicu sa njim, i molim se Bogu kako za sebe, tako i za druge, i objavljujem rec Bozju svim ljudima.
Tako da je tvoja opaska potpuni promasaj.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ja sluzim Bogu stvoritelju, drzim njegovu rec, imam zivu zajednicu sa njim, i molim se Bogu kako za sebe, tako i za druge, i objavljujem rec Bozju svim ljudima.
Tako da je tvoja opaska potpuni promasaj.

Ti "ne lažeš", ti samo profesionalno obavljaš svoj posao - ti si "sin oca laži".

A kako moliš za druge, sam si o tome govorio. Tako si se, po tvom vlastitom priznanju, molio Bogu da mene "ukloni". To sve o tebi govori. Ja ti to kao kršćanin opraštam, ovdje sam to samo spomenuo kad si se ti, šireći najgnusnije laži, počeo hvaliti kako se ti moliš Bogu za druge i kako objavljuješ Božju Riječ drugima. Svetogrđe je za svjedoka pozvati Alberta Riveru i uopće izgovoriti Božje ime.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Upravo si sada dao dokaza da lazes i izvrces tudje reci.

Dakle, pre dosta vremena neko je ovde postavio pitanje "gde je nestao neki clan" jer vise ne pise na forumu?
Ne secam se da li je u pitanju bio Taramana ili pak ti, ali sam ja tada napisao da sam se molio da tog hulnika na Bozju crkvu i narod UKLONI SA FORUMA.

Dakle, jesam se za to molio "da ga ukloni SA FORUMA" a ti si to predstavio kao da sam se ja molio da nekoga ubije.

Eto to je tvoje postenje.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ovo je teska optuzba koja ce sa tobom na Bozji sud ako se ne pokajes, jer si ispunjen demonima koji te nadahnjuju da lazes i opadas, jer je tvoj Gospodar satana koji je nazvan 'OPADAC BRACE"

Dakle "ukloniti sa foruma" i u ni jednom drugom smislu, jer ja nikome zlo ne zelim, niti ga cinim, jer je moj princip ljubav prema ljudima.
Jednostavno, takav sam rodjen, a posebno spoznajuci ljubav Bozju i doziveci Promenu Bozjim Duhom.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Lupas drske gluposti.
Odgovor sam dao i on je konacan.

Upravo si sada dao dokaza da lazes i izvrces tudje reci.

Dakle, pre dosta vremena neko je ovde postavio pitanje "gde je nestao neki clan" jer vise ne pise na forumu?
Ne secam se da li je u pitanju bio Taramana ili pak ti, ali sam ja tada napisao da sam se molio da tog hulnika na Bozju crkvu i narod UKLONI SA FORUMA.

Dakle, jesam se za to molio "da ga ukloni SA FORUMA" a ti si to predstavio kao da sam se ja molio da nekoga ubije.

Eto to je tvoje postenje.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
1. Ja nisam molio Boga da tebe ukloni. :)

2. Ti jesi molio Boga da mene ukloni. :(

A ti zaključi da sam ja ispunjen demonima!?!?!?

Ne samo da niko od nas nije Boga molio da se oni uklone, nego se čak nismo kao oni što su, služili prijavama i prevarama.

Ako je to naše, tvoje, delovanje dokaz ispunjenosti demonima, onda radije biram da budem ispunjem takvim "demonima", nego li da služim "Boga" koji za "proroke" bira prevarante, lažove, one koji nerođenu decu za novac ubijaju u svojim "bolnicama". Radije ću biti sluga Onoga koga njegov narod nazva Belzebulom, nego li "prati" krv nevinih, subotama, mlađacima, obrezanjem, ispijanjem voćnih sokova, veganstvom i sleđenjem žene udarene u glavu, mrtve već 105 godina.

Ponoviću, radije i "demoni" nego li da mi je pravednost u subotama.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Dakle, jesam se za to molio "da ga ukloni SA FORUMA" a ti si to predstavio kao da sam se ja molio da nekoga ubije.

Zašto opet lažeš? Oprosti, čovječe, boluješ li ti od kakve bolesti koja je te naprosto tjera da lažeš, divljački lažeš?

Dakle, nisi se ti Bogu molio da mene "ukloni SA FORUMA", nego si se molio da mene Bog "naprosto ukloni". Kad ovome još dodamo da si me životinjom nazivao, stvari postaju posve jasne. Ti mene naprosto mrziš iz dna duše, ali ne zbog toga što ja lažem, nego zbog toga što sam ja razotkrio da si notorni klanjatelj "proročice bogohulnice" i da si širitelj najgnjusnijih laži sinova oca laži.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, ali u tvojim snovima gde te proganjaju demoni u obliku pepe praseta.
 
Natrag
Top