I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Pogresio si stranicu.
Ovaj tekst iz Vikipedije je na Srpskom.

Pogledajte na Vikipediji autobigrafiju Rivere otkucavsi na google pretrazivacu ALBERTO RIVERA ( AKTIVISTA ) - VIKIPEDIJA gde je navedeno sve o Albertovom zivotu, i skolovanju u Katolickoj skoli za svestenika.
Ne mogu da kopiram tekst.
Uverite se sami koliko Stvarnoslap laze.

Misliš na ovo: :)

Alberto Rivera je rođen u Las Palmasu de Gran Kanarija na Kanarskim ostrvima, Španija. Godine 1942. sedmogodišnji Alberto je započeo svoje školovanje u katoličkoj školi, gde se školovao za sveštenika.

Pazite imbecila koji ovakvo nešto napiše. "Sedmogodišnji Alberto započeo školovanje za sveštenika". Gdje se to školovanje za svećenika počinje sa sedam godina. Naravno, samo imbecil može ovakvo što napisati, i samo imbecil nad imbecilima može ovakvo što "progutati" i to drugima nuditi.

Laodikeja, ti ne moraš dalje kopati o Riveri, kad te hvata panični strah od toga tko je on zapravo, ali suzdrži se od vrijeđanja ljudskog razuma postavljajući ove idiotizme. Imaš ti pravo na svoju laž, ali imaju i drugi ljudi pravo na svoj mir.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Po pravilu si izvrnuo tudje reci.

Dakle, tu ne pise "DA JE ALBERTO POCEO DA SE SA SEDAM GODINA SKOLUJE ZA SVESTENIKA" vec "DA JE POCEO SKOLOVANJE U KATOLICKOJ SKOLI GDE SE SKOLOVAO ZA SVESTENIKA" ali tek nakon zavrsene redovne skole.
Skolovao se redovno u toj istoj skoli gde se kasnije skolovao i za svestenika.

Naime, Katolici imaju svoje skole za decu, i nakon zavrsene redovne skole ta deca se skoluju za svestenike.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Po pravilu si izvrnuo tudje reci.

Dakle, tu ne pise "DA JE ALBERTO POCEO DA SE SA SEDAM GODINA SKOLUJE ZA SVESTENIKA" vec "DA JE POCEO SKOLOVANJE U KATOLICKOJ SKOLI GDE SE SKOLOVAO ZA SVESTENIKA" ali tek nakon zavrsene redovne skole.
Skolovao se redovno u toj istoj skoli gde se kasnije skolovao i za svestenika.

Naime, Katolici imaju svoje skole za decu, i nakon zavrsene redovne skole ta deca se skoluju za svestenike.

1. Sa sedam godina se polazi u 1. razred osnovne škole, i to u osnovnoškolskim ustanovama. OK?

2. Za svećenika se školuje na katoličkim bogoslovnim fafultetima (dakle, ne u osnovnim školama), najranije od 20. godine starosti.
-------------------------------------
Odgovori sada: Zašto gore lažeš, da je Alberto Rivera u istoj školi pohađao 1. razred osnovne škole (kao sedmogodišnjak), i kasnije se (kad je bio dvadesetogodišnjak) školovao za katoličkog svećenika?

Iako sam ti gore postavio pitanje, ono je zapravo retoričko. Niti ja očekujem da ćeš ti na njega odgovoriti, niti ćeš ti na njega odgovoriti. Netko će reći, zašto onda pitanje, zašto ga uopće postavljam. Postavljam ga isključivo zbog toga da se razotkrije "otac laži". Otac laži neće se osobno registrirati ovdje na forumu, pa da mu možda otkrijemo IP adresu, i onda tako dođemo do njega i saznamo tko je on točno. Otac laži djeluje malo drugačije, on djeluje preko "svojih sinova - sinova oca laži". I upravo je Alberto Rivera, kao sin oca laži najtipičniji primjer slike "sinova oca laži". Međutim, nisu svemoćni sinovi oca laži, ne mogu oni stići u svaki kutak kugle zamaljske, i zato oni "razvijaju mrežu svoje duhovne kopiladi". Njihova duhovna kopilad, kao i ovdje na ovom forumu, šire "smrad i otrov svojih duhovnih očeva i svoga 'djeda-oca laži". Ne odbace li "svoje očeve i djeda", svoj ovoj duhovnoj kopiladi završetak je posve izvjestan.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Otac laži djeluje malo drugačije, on djeluje preko "svojih sinova - sinova oca laži". I upravo je Alberto Rivera, kao sin oca laži najtipičniji primjer slike "sinova oca laži". Međutim, nisu svemoćni sinovi oca laži, ne mogu oni stići u svaki kutak kugle zamaljske, i zato oni "razvijaju mrežu svoje duhovne kopiladi". Njihova duhovna kopilad, kao i ovdje na ovom forumu, šire "smrad i otrov svojih duhovnih očeva i svoga 'djeda-oca laži". Ne odbace li "svoje očeve i djeda", svoj ovoj duhovnoj kopiladi završetak je posve izvjestan.

Otac laži deluje preko duha, preko umova svojih sinova i kćeri, koji onda šire mrežu svoje duhovne "kopiladi". Na pitanje ko je ili šta je ta mreža, odgovor je jednostavan.

To su mreže lovaca na duše. Kultova i sekti, No, nemojmo misliti da otac laži koristi istu mrežu za sve. Ne, najopasnije su one mreže koje za sebe tvrde da su "Božije"....

Dakle, mreže kojima otac laži lovi svoje žrtve su ko?

Adventisti Sedmog Dana, Mormoni, Jehovini Svedoci, i mnogi drugi nastali na i oko američkog "revivala".

Ps. Ono što je najočiglednije je da on, otac laži, za regrutovanje svoje "kopiladi" koristi isto ono što je koristio i kada je iskušavao Isusa. Koristi Pisma. Tako da, nemojmo misliti da mu je pristup istom zabranjen, ili da se on (otac laži) Pisama boji.

Ne, on se boji Duha Svetoga, i zato ni jedan jedini "pastor" iz mirijada njegovih "denominacija" ga ne može oterati, jer đavo đavola ne isteruje. Beži i boji se samo sveštenika one u kojoj je i nad kojom je Duh Sveti.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Stvarnoslap, ti si nemoguc u svesnom laganju i izvrtanju i prekrajanju tekstova i tudjih reci.
Svestan si sta sam napisao u svom odgovoru o to namerno prikrivas.

Dakle, napisao sam "DA POSTOJE KATOLICKE SKOLE ZA OSNOVNO SKOLOVANJE DECE" a to su skole u kojima se zavrseni osnovci skoluju i kasnije za svestenike ako to zele.
Takve skole postoje sirom sveta, pa i u Hrvatskoj u svakom mestu. Istrazi malo.

Dakle, tekst iz Riverine biografije govori o tome "DA JE SEDMOGODISNJI ALBERTO ZAPOCEO SVOJE OSNOVNO OBRAZOVANJE U JEDNOJ TAKVOJ KATOLICKOJ SKOLI, GDE JE PO ZAVRSETKU KASNIJE NASTAVIO DA SE SKOLUJE ZA SVESTENIKA"

To je smisao teksta iz njegove biografije.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Stvarnoslap, ti si nemoguc u svesnom laganju i izvrtanju i prekrajanju tekstova i tudjih reci.
Svestan si sta sam napisao u svom odgovoru o to namerno prikrivas.

Dakle, napisao sam "DA POSTOJE KATOLICKE SKOLE ZA OSNOVNO SKOLOVANJE DECE" a to su skole u kojima se zavrseni osnovci skoluju i kasnije za svestenike ako to zele.

Ne "sine oca laži", ti si napisao da se u istoj školi pohaća 1. razred osnovne škole i studira katolička teologija - školuje za svećenika.

Citiram te:

Skolovao se redovno u toj istoj skoli gde se kasnije skolovao i za svestenika.

Dostojan si i ti Albertove titule - "sin oca laži".
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Da, tako je, jer te skole su veliki kompleksi sa nizom i visom skolom, internatima, skolskim klubovima, itd.
Pises iz neznanja.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja ne lazem nikada, i to nije bio moj princip ni kada sam bio u svetu.
Ko laze on to sam treba da zna, osim ako to cini nesvesno, sto je ponekad i ne moguce ako se tom coveku iznesu dokazi, koje ako ne prihvati znaci da ipak svesno to cini.
 
Natrag
Top