I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kakva je razlika između silovatelja, zlostavljača djece, robovlasnika i aborcionista? ... Aborcionisti svoju žrtvu nikad ne ostavljaju živu.

Dakle, postotak smrtnosti kod adventističkih aborcionista je 100%.

Uz sve to, oni i ostatke svojih žrtava prodaju "industriji".... iskoristivost je dakle 100%

Maksima "All for profit" u skladu sa "rodovima"....
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Naredi tripi da se bavi pedofilima, homoseksualcima, lezbijkama i lopovima u "crkvi" Adventista sedmog dana. A mogao bi i ti o tome.

P.S. Bojiš li se igranke?

Ja se grehom u svojoj crkvi i bavim, jer sam na to i pozvan, da crkvi upucujem poziv na probudjenje i reformu.

A ako se vi smatrate borcima protiv greha, vi treba to da cinite u svojoj crkvi, i u vama samima.

Sto se tice Tripa, ja sam svoj stav o njemu izneo, i necu da ponavlja.

To je njegova stvar sta cini, a vi cinite to isto jer mu uzvracate istom merom, sto znaci da ste isti i cinite istu stvar kao i on, a njega osudjujete.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Lat. Amerika 44 abortusa na 1000 žena, SAD i Kanada 17 na 1000 žena.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Ovako je Gianna Jessen svjedočila pred pravosudnim odborom o neuspjelom abortusu kojim je trebala biti ubijena.

„Umjesto da umrem, nakon 18 sati usmrćivanja u majčinoj utrobi, ja sam se rodila živa u jednoj klinici za abortuse u Los Anđelesu. Možete vidjeti i moju medicinsku dokumentaciju, gdje piše „Rođena živa nakon slanog abortusa, u 6 sati ujutro“. Pobjeda! Srećom, doktor koji je obavio abortus još nije bio došao na posao, inače bi me usmrtio davljenjem, gušenjem ili bi me ostavio da umrem. Umjesto toga, jedna medicinska sestra je pozvala hitnu pomoć koja me odvezla u bolnicu. Liječnici su mislili da neću preživjeti, ali preživjela sam.“

Ovako je izgledala Gianna Jessen, čija se majka odlučila na tzv. "slani abortus".

1573466010704.png

Liječnik koji je pokušao ubiti Gianna-u Jessen zove se Edward Allred. On je nekad imao najveći lanac klinika za abortuse u Kaliforniji, i hvalio se da je izveo preko 250.0000 abortusa. ... Istakao je da je naročito zainteresiran za abortuse beba određenih rasa, naročito hispano i crnih. Govorio je: „Kontrola rasta stanovništva je previše važna da bi je zaustavili neki desničarski 'pro-life' ideali. Uzmite za primjer najnoviji priljev hispano imigranata. Njihov nedostatak poštovanja demokracije i društvenog reda je zastrašujući! Nadam se da mogu učiniti nešto da zaustavim taj val. Kad bih mogao otvorio bih jednu besplatnu kliniku u Meksiku. Možda ona u Calexico-u može pomoći.

Da bi postigao svoje ciljeve, Allred-ove klinike su oglašavale posebne popuste za abortuse na španjolskim TV kanalima i novinama, ali ne i u medijima gdje se govori engleski. ... Za crnce kaže kako im treba socijalna pomoć da bi preživeli, a hispance je toliko mrzio da im je nudio popust, te govorio da bi im abortuse rado odrađivao i besplatno.

La Siera je adventistička institucija koja je cijenjena zbog svog multirasnog sveučilišnog naselja i služenja drugima. 2010. godine u La Sieri je osnovan jedan centar u Poslovnoj školi radi promocije financijske pismenosti i poduzetništva. I pogodite po kome su nazvali taj centar? Po doktoru Edwardu Allredu. I ako mislite da je to strašno, pričekajte tek da vidite. Dobrodošli u sramotni i bizarni svijet adventista i abortusa!
 

Prilozi

  • 1573465936104.png
    1573465936104.png
    862,7 KB · Pregleda: 0
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
La Siera je adventistička institucija koja je cijenjena zbog svog multirasnog sveučilišnog naselja i služenja drugima. 2010. godine u La Sieri je osnovan jedan centar u Poslovnoj školi radi promocije financijske pismenosti i poduzetništva. I pogodite po kome su nazvali taj centar? Po doktoru Edwardu Allredu. I ako mislite da je to strašno, pričekajte tek da vidite. Dobrodošli u sramotni i bizarni svijet adventista i abortusa!

Hahahahahaha, headshot. No oni će kao i uvek naći "biblijske" odgovore u svoju odbranu.

Ps. ovo sve i te kako potvrđuje da iza onoga što forumski trol pominje kao "haos i beznađe", doslovno stoji protestantizam, posebno njegov američki deo, tačnije produkti "revivala" i histerije XIX stoleća.

Što se tiče bizarnosti EGWizma, oni su toga prepuni, tako da ni ovo nije za čudo.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Mire, kada pocnete da se bavite takvim pojavama u vasoj crkvi, tada ce te biti borci za istinu, jer vase spasenje ne zavisi od crkve kojoj ne pripadate a osudjujete je, vec od vase crkve kojoj pripadate.

Mogao bi i ti da se malo bavis tvojim adventistima, da otvoris po koju temu koja ih raskrinkava, jer to ti je kao 'reformatoru' i posao. Zar ne?

Ja se grehom u svojoj crkvi i bavim, jer sam na to i pozvan, da crkvi upucujem poziv na probudjenje i reformu.

A kada ti to radis i gde?

Zasto na forumu to ne radis javno, zasto svoju crkvu ne osudjujes za moralno stanje? Glavno da su ti puna usta osude za nas!

Kada, u noćnoj smjeni?

Ocigledno on to radi 'tajno' dok svi spavaju, pa niko nije ni primetio da je on 'veliki reformator svoje crkve'!

Bitno je da nas ovde napada javno, a svoje stedi! Pa jedva je i Tripa napao, i cak ga je hvalio govoreci da je "svaki i formalni adventista bolji od bilo kog katolilka"!

A onda se pitaju zasto se mi bavimo njima i njihovim licnostima.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Bitno je da nas ovde napada javno, a svoje stedi! Pa jedva je i Tripa napao, i cak ga je hvalio govoreci da je "svaki i formalni adventista bolji od bilo kog katolilka"!

A onda se pitaju zasto se mi bavimo njima i njihovim licnostima.

Naravno da se pitaju, jer oni su svoja "verovanja" poistovetili sa sobom. To što su ta "verovanja" lišena logike, i što su sledbenici istih u "mrtvoj petlji", to njih ne dotiče, a upravo to i poziva na bavljenje njihovim ličnostima.
 
Natrag
Top