I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Kviz pitanje: Kakva je razlika između silovatelja, zlostavljača djece, robovlasnika i adventista aborcionista? ... Adventisti aborcionisti svoju žrtvu nikad ne ostavljaju živu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Kviz pitanje: Kakva je razlika između silovatelja, zlostavljača djece, robovlasnika i adventista aborcionista? ... Adventisti aborcionisti svoju žrtvu nikad ne ostavljaju živu.

Naravno. Tako im je naređeno da učine. Moloh ne prašta onima kojima je dao "plodove". Tako da moraju da žrtve dokrajiče ili "plodova" nema.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ti si do sada slusao sebe, a onda si na poucenje Serviusa Tulliusa promenio to ucenje.

Naravno, i ja mogu pogresiti. Ja sam ponizan i prihvatam ispravku. A ako je ovo sto uci moja crkva u skladu sa Pismom, a tvoja crkva to ne uci, koja je onda crkva 'grehu sluga' ?

Odgovori mi na to prosto pitanje???

Jos nesto.
Ako ti slusas crkvu, onda je tvoja vera na klimavim nogama, i opet prihvatas ljudski autoritet cak i da on govori istinu.

Ne, ja proveravam svoju crkvu Pismom, a jos nisam nasao da je nesto suprotno Pismu. Ali ne mogu reci za ovo, jer nisam istrazio pa necu ni da tvrdim (premda sam cuo za to) , ali ako je tako, to onda opet znaci da je moja crkva u pravu, a tvoja nije, jer tvoja to ni ne uci!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Naravno, i ja mogu pogresiti. Ja sam ponizan i prihvatam ispravku. A ako je ovo sto uci moja crkva u skladu sa Pismom, a tvoja crkva to ne uci, koja je onda crkva 'grehu sluga' ?

Odgovori mi na to prosto pitanje???



Ne, ja proveravam svoju crkvu Pismom, a jos nisam nasao da je nesto suprotno Pismu. Ali ne mogu reci za ovo, jer nisam istrazio pa necu ni da tvrdim (premda sam cuo za to) , ali ako je tako, to onda opet znaci da je moja crkva u pravu, a tvoja nije, jer tvoja to ni ne uci!

Brate, ovo je već postalo bezobrazno i iritirajuće.

Koji je to razlog na osnovu koga bi vera Crkve bila na "klimavim nogama" i poredstavljala ljudsku filozofiju???? Biblija možda!

Nažalost, samo Crkva garantuje da je Biblija sveta i da je od Boga. Doslovno samo Crkva. Dakle, ako je kako ovaj tvrdi, a to ne tvrdi samo on, nego svi oni, "vera Crkve na klimavim nogama", onda je i Biblija na klimavim nogama.

Jer ponoviću, i ponavljaću.

Bez Crkve, Biblija je NIŠTA, mrtvo slovo na papiru! Neraskidivo su vezane. Ako jedna pada, pada i druga. Tako da adventističke budalaštine o "nauci" Biblije i "Božanskoj" poruci iste u Bibliji, uz optuživanje Crkve da je na klimavim nogama, su ne samu budalaštine, nego i blasfemija.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Bez Crkve, Biblija je NIŠTA, mrtvo slovo na papiru! Neraskidivo su vezane. Ako jedna pada, pada i druga.

Točno. Kao što zajedno stoje ili zajedno padaju spisi Ellen White i Adventizam sedmog dana.

Vratimo se temi i "adventističkom biserju".

Ja pišem:

sada na donjoj tablici pogledajmo kako s pobačajima stoji Hrvatska u usporedbi s Evropskim zemljama

Pogledajte prilog 116096

Zašto je Hrvatska "debelo na dnu" po broju pobačaja - (85 pobačaja/1000 porođaja)?

A Tripo uzvraća:

Čuj debelo na dnu a oni bliže vrhu. :beee:

Tablica je po abecedi, a ne po broju pobačaja. :beee:

P.S. Tripo do dana današnjeg nije shvatio da je gornja tablica evropskih zemalja po abecedi, a ne po broju pobačaja.

Kao što se može vidjeti, Hrvatska je po abecedi na 11. mjestu, a po broju pobačaja (85/1000 porođaja) je, kao što rekoh, debelo na zadnjem mjestu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
P.S. Tripo do dana današnjeg nije shvatio da je gornja tablica evropskih zemalja po abecedi, a ne po broju pobačaja.

Kao što se može vidjeti, Hrvatska je po abecedi na 11. mjestu, a po broju pobačaja (85/1000 porođaja) je, kao što rekoh, debelo na zadnjem mjestu.

Mnoge stvari on ne shvata. Tačnije ne želi da skuži. Zašto pitaće se mnogi? Pa valjda zato što nije u skladu sa predubeđenjem koje mu je uliveno kroz "nauku" Ellen Gould Harmon White. Što nije ni za čudo, jer i ona je prema današnjim analizama patila od narcisoidnog poremećaja ličnosti.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ma shvata on samo nece da prizna! Svaki put kad stavi onog smajlija koji se vata za glavu i kezi, znaj da je ostao bez argumenata..

Koje nikada nije ni imao, jer adventisti na argumente imaju alergiju. Prosto, sve što im ruši "Castle of Glass" je od sotone i svih onih koji mrze "subotu".... Kada se tako stvari postave, onda nije ni čudo da se ovaj ruga, jer drugačije i ne ume da popravlja krhotine u "Castle of Glass", nesvestan da njegovo bacanje kamenja na sve, pa čak i na svoje, nosi posledice.

Vratimo se mi temi, jer ispašće da je svaku temu zagadio do te mere da se samo o njemu priča, čak i na temi o adventistima.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.331
Vratimo se mi temi,

Točno, vratimo se mi temi.

Kad je vodstvu crkve Adventista sedmog dana postalo jasno da je imbecilno nijekati kako u svojim bolnicama vrše abortuse na zahtjev i to "krvavo" naplaćuju, okrenuli su se traženju "teoloških" opravdanja tih svojih ubojstava. I tako, vjerovali ili ne, dosjetiše se i kažu kako oni ne ubijaju ljudska bića (ljude), jer, kažu adventisti, djeca u utrobama majke nisu živa ljudska bića?! Pa kako!? Lijepo, odgovaraju adventisti. Ljudski život počinje, tvrde adventisti, onog trenutka kada čovjek počne disati, a to je tek po rođenju. A kao dokaz za ovo navode Adama. Kažu, Adam je postao "živa duša" onog časa kad je počeo disati, udisati zrak svojim plućima.

Kao što možete primjetiti, nužda je majka drskosti i gluposti. Adventisti, suočeni sa činjenicom da u svojim "bolnicama" ubijaju nerođenu djecu, u nuždi se "dosjetiše" kako zapravo ta djeca i nisu ljudska bića. To će biti tek kad se rode, kažu adventisti.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Točno, vratimo se mi temi.

Kad je vodstvu crkve Adventista sedmog dana postalo jasno da je imbecilno nijekati kako u svojim bolnicama vrše abortuse na zahtjev i to "krvavo" naplaćuju, okrenuli su se traženju "teoloških" opravdanja tih svojih ubojstava. I tako, vjerovali ili ne, dosjetiše se i kažu kako oni ne ubijaju ljudska bića (ljude), jer, kažu adventisti, djeca u utrobama majke nisu živa ljudska bića?! Pa kako!? Lijepo, odgovaraju adventisti. Ljudski život počinje, tvrde adventisti, onog trenutka kada čovjek počne disati, a to je tek po rođenju. A kao dokaz za ovo navode Adama. Kažu, Adam je postao "živa duša" onog časa kad je počeo disati, udisati zrak svojim plućima.

Kao što možete primjetiti, nužda je majka drskosti i gluposti. Adventisti, suočeni sa činjenicom da u svojim "bolnicama" ubijaju nerođenu djecu, u nuždi se "dosjetiše" kako zapravo ta djeca i nisu ljudska bića. To će biti tek kad se rode, kažu adventisti.
To tvrdi onaj Velimir Bogdanovic sto se bavi i politikom?
Opet se vracamo na Milosa i on je Bogdanovic i bavi se politikom, to kao slucajno?
 
Natrag
Top