HP Pavilion HDD i Nvidia Chip

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Moze da ga menjas ,ali ga ostavi negde u prikrajak za kasnije da kad budes imao vise znanja ,da to naknadno testiras, inace kod menjanja ipak zatrazi savet servisera ,da bi bio siguran da je to,to.Znaci to je to...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa da to je bas i cudno,moguce je da mehanika tokom rada delimicno zablokira,ali ako su bad sektori u pitanju ,onda i nije neki problem...sve u svemu treba biti uporan ,narocito sto je hard jedan od skupljih delova...ja imam jedan hard na koji ne moze da se instalira operativni sistem,a cuva podatke,pa mi sluzi ko skladiste...hah...misterija,sumnjam da su bad sektori bas u onom prvom delu ,al me sad mrzi da se sa time bavim,nista se ne sekiraj Torgi sve cestitke...
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Trebam li još šta navesti ako je potrebno, ili je ovo dovoljno da se zna kako dalje :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
U principu ,gledano sa ove tacke nista nisi ni pokusao,da je do mene ja bih to celo formatirao na bar dva dela i instalirao bih dva sistema na obe particie i ako imam srece ,radio bi jedan Win ,ako ne bacis ...i tacka.Takodje najbitnija stavka je da odredis na kojoj ce particiji da win vrsi upis virtuelne memorije...e sad,posto sam poceo da se ponavljam ovde,malo mi neugodno,ali probaj bar nesto,ovako moz da mezimo do Blagdana unatrag i popreko...takodje nisi naveo koliki je taj hard...ima ...Cigani sto donose iz Nemacke ,moz da nadjes relativno jeftino...znaci ne mora da nabavis bas nov,ali moze za 1000 dinara da pazariz 800 GB disk,znaci ne padaj u ocajanje...naravno ni u laznu nadu...
Zivela R.Srpska...
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Pa kažem u safe mod-u odbija naredbe a normalno upaljen zablokira pokusao sam sinoc podici novi sistem i jesam iz 4. puta jer zablokira a od danas apsolutno nikakva radnja nece da se odvija a pogotovo nece da se odvija normalno zato i ne mogu ništa da pokušam jedino šta hoće da uradi jeste Refresh max 2 puta i to ako stignem čim pokaže radnu površinu
U njemu je HDD Samsung SATA 160GB ima 5400 RPM

Zivjeli drug :)
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Haha,e jesi ga zablokirao...uha stvarno problem...da je to total otkazalo bio bih zbunjen,ovako ...pa ovako sam jos vise zbunjen...ko sto rekoh...formatiraj,reinstaliraj,ako nece vrlji preko levo rameno,samo pazi da nije prozor iza...
 
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Stvarno ne znam šta više da kažem, svašta sam savladao alo ovo mi baš za čudo bilo i javim se na forumu.... ako je ovaj HDD stvarno riknuo kao što kažeš ostaviću ga sa strane ili ga rješim ga se nego mene sada panika da nije nešto još od komponenti.............. ok znači ako ne može da se rješi sa formatiranjem i reinstalaciom onda je sve jasno ide novi?.......... hahahahha oke pazim :)
 
Natrag
Top