Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
nikad nisam to cuo da maticna i procesor crknu zajedno,pokusaj da promjenis taj servis,kao sto su ti rekli.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma zamijeni sam napojnu, pozajmi neciju i vidi je li do toga, ako ne znas nosi u drugi servis, ni ja nisam cuo da procesor i mb riknu zajedno
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Napajanje

Evo ovako, hteo bih da pitam da li napajanje utice na rad graficke tj. da li ako imam "jaku" graficku a slabo napajanje ona nece moci da dostigne svoj maksimum ?
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Naravno napajanje je glavno od njega zavisi pravilan rad i dugovečnost tvojih komponenti ma koje god one bile.
Tvoje sumlje su bile tačne.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Kažeš da je sve radilo pa onda stalo ali opet da neće da se formatira niti otvori. Može da bude da se pokvario sve ima svoj vek trajanja ili samo loša serija usb stika.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Moj savet tebi bi bio: izvadi staru ram memoriju i odloži je negde da te nebi kočila,idi na neke oglase i nadji ddr 400 kinkstone od 1GB. možeš da uzmeš i dva komada polovnih što bi u prodavnici kupio jednu. Znači nema nedomice idi kupi zameni i cepaj i nemoj mnogo da misliš. Uzdravlje.
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Mislim da sam imao takvu situaciju instaliraj ponovo drajvere za nju pa je naknadno posle uključi ali promeni usb ulaz i dalje prati. Ako neće uvek ti preostaje da uradiš sistem restore na vreme kad ti je sve radilo kako treba.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Mislim da netreba da gubiš živce oko toga odeš na zvanični sajt proizvodjača matične i tamo lepo ukucaš svoj model i dobiješ specifikaciju,od biosa do zvuka i drugih. npr.
Kod:
http://www.asus.com/
i kucaj u pretrazi p5pl2-e i izaći će ti sva ažuriranja za tvoju ploču.
To bar nije teško.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
29.12.2011
Poruka
239
Možda je kasno ali da ipak kažem da to i nije neki problem samo polako odvoj ventilator od hladnjaka nekim šrafcigerom i izduvaj usisivačem a ne kompresorom ko sto te savetuju. Ventilator ima nožice koje ležu u hladnjak i na taj način se drži da nepadne dakle samo smireno i opušteno, a nebi bilo loše kad to već skidas da skineš i hladnjak i zameniš i pastu ako nisi. Srećno.
 
Natrag
Top