Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Molila bih za pomoc, jer cu izludeti posto ne znam u cemu je problem .... elem ... u nekim filmovima, kada ih narezem na DVD titl se pojavi obrnuto, kao u ogledalu da je .... Na kompu mi je titl ok, ali kada ga pustim na DVD-u on je obrnut ....

Zna li neko u cemu je problem ....

Veliko hvala unapred :stupid:

Okreneš titl naopako u Subtitle Workshopu i onda bi trebalo da radi :)
Load Subtitle - Edit - Select All - Subtitles - Right-To-Left - Reverse Text - Save
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2011
Poruka
1
asus ati 5850 hd na 400 w ms atx platinum napajanje

dali ce mi drzati ovo napajanje ovu grafu?
 
R

Router22

Kućište u stolu

Brate, pronašao sam mnogo dobar stol, nije ni puno novaca jedini problem koji me muči je visina i širina, doduše visinu ću sredit tako što ću uklonit nogice kućišta, no ostaje širina. Na bočnoj stranici su dva ventilatora i nema baš puno mjesta, možda nekih 5 cm prostora bočno. Dali netko ima sličnu situaciju, kako to šljaka, jel se pregrijava ili što već, ajd molim vas prijedlozi i komentari, hvala! Sutra trebam ići po stol, pa....
 
Poslednja izmena od urednika:
R

Router22

U najgorem slučaju budem morao izbušit rupu, bočno, ali neznam baš...
 
Član
Učlanjen(a)
06.11.2010
Poruka
1
Imam problem

Nisam znao gde da postavim pitanje pa sam postavio ovde.

Trenutno imam Windows Vistu ali želim da instaliram XP. Imam SP2 i SP3 ali na oba XP-a kada učitam setup mi je zamagljena opcija Install Windows takođe neće Windows da ih učita da su bootabilni. Probao sam na drugom kompu gde mi je XP na njima normalno radi. Pomoć??? Da li treba možda SP1 ?
 
R

Router22

Ma nadji stolara da ti napravi sto po meri, i zelji.


Tako je, baš sam se razmišljao o tome ili ću napravit nacrte i dat da mi netko izradi, uffff, olakšanje. Danas sam htio kupit stol, no pošto sam došao deset minuta prije zatvaranja, trgovci mi nisu htjeli prodat, što je kultura na nivou. Ako radim do 13 h, odem doma ranije, super, tako da nema veze i ako ću kod stolarića proć skuplje, bitno da im ne ostavim lovu u trgovini, a i da stol bude po meri čovika.
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Ne učitava ti windows bootabilni cd, već bi on trebao krenuti prije windowsa, nisi rekao da li želiš da imaš i vistu i xp ili samo xp, ako želiš samo xp ne znam što ne uradiš format particije i onda instalacija xp-a
 
Natrag
Top