Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
dok sam koristio OS xp, tv kartica LIFEVIEW TVR je radila ok. sada sa OS W7 imam problem da sliku imam ali zvuk ne. probao sam na sajtu za nju da pronadem drivere ali neuspesno. sta da radim? da li mogu da se pronadu ti driveri? moze li preporuka koju karticu da kupim, moze i polovna.

Prilikom kupnje; da li si provjerio da li radi na Win7?

Ako ti ne radi (slika OK, zvuk0%) imaš 2 rješenja; prelaz na XP ili kupnja nove.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
491
Za ljude koji traže odgovor na ovo pitanje: Postoji način da instalirate LifeView FlyVideo u Vista i Win 7: u prvom redu preuzimanje sljedeće vozača paket
Kod:
http://www.lifeview.com.tw/html/downloads/internal_tv/flytv_prime_3x_series.htm
i instalirati ih. Zatim, instalirajte softver videa uključen u instalacijski CD (Život Pregled TVR je naziv ovog zahtjeva) ili dowloaded sa iste adrese TVR_v5.4.0.400.zip Nakon toga, otići u LifeView TVR ikona, desni klik na njega, Svojstva, kompatibilnost, odaberite potvrdni okvir "Pokreni ovaj program u način kompatibilnosti", odaberite "Windows XP" u kombinirani okvir i pritisnite Primijeni gumb. kraju, pokrenite program i to je to.
kopirano sa drugog sajta
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
ona je kupljena pre par godina a win7 je instaliran pre mesec dana tj u novom kompj je bio taj sistem.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Instalisi ovaj program i on ce ti naci ako uopste postoje driveri za tvoju karticu:
Kod:
http://hotfile.com/dl/126005239/df7cffa/Driver_Genius_Professional_Edition_v10.0.0.761__Crack.rar.html
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
28
mozda je do sistema, a mozda ti se negde stvorio kratak spoj i prima max amperazu...meni se to desava sa cooler-ima na desktopu.
pozz
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
Zaboravljena Administratorska lozinka Win XP!

Zanima me sa kojim programom najjednostavnije obrisati lozinke od Accounta koji se nalaze na Win XP.

Postoje dva Accounta Administrator i običan user i oba imaju lozinke.
Pass zaboravljen za oba dva Accounta.

Znači ne mogu preko Safe moda jer ne znam Adminstratorski pass a ne mogu ući ni kao običan korisnik jer je tamo pass, naravno ni kao Gost ne mogu gore!

Znači trebao bi neki jednostavni programčić sa kojim bi maknuo passworde?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Pokušaj ovako :
Kod logina kad trebas pass upisati dva puta za redom stisni ctrl+alt+delete i za username upisi administrator a pass ostavi prazan. Ako nisi stavio sifru i na admina uci ce u win bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
cisto sumnjam da je to rjesenje, al pokusaj, mada po mom misljenju najjednostavnije je da resetujes CMOS, iscupaj bateriju sa maticne ploce na nekih pola sata zatim je vrati i trebalo bi da sifre vise ne postoje
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
cisto sumnjam da je to rjesenje, al pokusaj, mada po mom misljenju najjednostavnije je da resetujes CMOS, iscupaj bateriju sa maticne ploce na nekih pola sata zatim je vrati i trebalo bi da sifre vise ne postoje
Resetiranjem CMOS-a i vađenjem baterije BIOS se vraća u defaultno stanje što nikako nema veze sa OS,u ovome slučaju su to Windowsi i
sve što je sejvano,pa tako i passwordi, ostaje.
 
Natrag
Top