Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
meni se cini da imaju problema sa" malware". svaki put kada ovaj forum nije u funkciji odem da ga proverim na"http://sitecheck.sucuri.net/scanner/" i pise da je "malware " u pitanju, naravno sada je sajt "cist" ali cini mi se da svremena na vreme da im neko mrsi konce:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
6
Hvala na odgovoru Srle, nisam resio problem... ventilator sam cistio pre mesec dana... sada sam sredio win. novom instalacijom,sada nema sta da ga optereti,procesor nije ni malo opterecen u normalom rezimu, ali i dalje se cuje kao da igram Far Cray... ne znam sta se desava.. temperatura je ok

Dodato posle 2 Sati 39 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Untitled.jpgUntitled2.jpg temp. i tm.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
24.11.2009
Poruka
47
Trebam savjet za laptop

Kupio bih laptop do 350 EURA, ali mi treba savjet u vezi konfiguracije, ne znam za taj novac koliko dobar laptop mogu kupiti? Ima neko da me posavjetuje?
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
tv kartica-windows 7

dok sam koristio OS xp, tv kartica LIFEVIEW TVR je radila ok. sada sa OS W7 imam problem da sliku imam ali zvuk ne. probao sam na sajtu za nju da pronadem drivere ali neuspesno. sta da radim? da li mogu da se pronadu ti driveri? moze li preporuka koju karticu da kupim, moze i polovna.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
77
uspeo sam da resim problem.posto nisam imao pristup u ,,lancer meni,, napravio sam ,,lancer pracicu za compiz settings manager,, a evo kako sam to uradio(mozda nekada nekome to bude od koristi).1 desni klik misa izabrati opciju ,,create launcher,,. 2.dati mu ime (proizvoljno). 3 u polje comand ukucati,,ccsm,, i dobije se launcher precica za ,compiz settings manager,(pojavi se ikona na desktopu). 4 otvorio sam ,compiz settings manager, i cekirao ,Ubuntu Unity Plugin, i tada sam resio problem.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
zavisi za sta ti treba taj laptop, daj nam razlog zbog kog ga kupujes kako bi znali koja je za tebe konfiguracija, tako je najlakse odrediti laptop i cijenu
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
27
Mislim da mozes naci do 350 eura Toshiba L-500 Satellite 1GE izuzetno dobar laptop
 
Natrag
Top