Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Druze zavisi samo od tebe i tvojih potreba,i novca koji si spreman da potrosis,to je prvo i osnovno
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ja imam AMD II X3 Triple core 455 i prezadovoljan sam, sljakaju svi programi bez problema, mene manje interesuju igrice, ali i one rade vecinom sve na visokoj rezoluciji mada kod igrica je presudna grafika vecinom, a meni je graficka AMD Radeon 6670 1GB, za koju nzm ni dal je dobra ni dal je losa :D


Moja preporuka AMD, mada imam druga strucnjaka za kompove on ostaje da je najbolja kombinacija I7 i GeForce :), e sad za to treba jaci budzet, ali bolje AMD+AMD, zakon !!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
42
Diagnostic Card PC Analyzer

Za one koji neznaju sta je ovo... Ovo je kartica koja ce koristi za dijagnozu maticne ploce. Evo ovako ima li neko iskustva sa ovim i postoji li neki tutorial na srpskom jeziku i zanima me kako da znam brojevi koji izlaze sta znace to jest na cemu je kvar...
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poruka
18
Problem s rezačem, molim za pomoć

Imam OPTIARC DVD RW AD-517 A a koristim Nero 6 i alternativno CDBurnerXP na Windows XP SP3.Koristio sam Verbatim DVD-R
(17 kom iz razičitih prodavnica sam imao na raspolaganju i ni jedan nism mogao da narežem).Na Neru posle oko 1 min
pokušaja rezanja prikaže Power Calibration Error i izbaci prazan DVD.Malo opšpirnije obavesti na CDBurnerXP-u:
devPower Calibration Error.Could not write to disc(LBA:0 Lenght:32) PC Area Error-0 x 037303 i isto kao kod Nera izbaci
prazan DVD za oko 1min.Dali je upitanju: rezač,DVD,programi,sistem ili kakvi drajveri? Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
meni jedino sto pada na pamet jeste da iskljucis IMAPI CD BURNING COM SERVICE

ajd ovako
start>control panel>aministrative tools>services

tu nadjes servis IMAPI CD BURNING COM SERVICE

desni klik na njega>properties

u startup listi izaberi disabled>apply>ok i restartuj komp i pokusaj onda narezati disk pa mi javi sta se desilo
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
44
pokušaj da nađeš frimware za taj dvd rezač na netu odnosno da ga flešuješ ako to ne pomogne puko rezač
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Prvi servis. Nemaš brzinu za rezanje. Taj problem sam i ja imao. Prodje minuta i ERROR!
 
Član
Učlanjen(a)
18.01.2011
Poruka
18
Skinuo sam frimware ali se slabo razumem u kompjutere.Neznam kako da flešujem rezač.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Ja sam imao taj DVD rezac , i posle 3 i po godine polako je poceo da otkazuje ( ustvari njie hteo da mi reze DVD-R diskove ) . Lepo otisao u radnju i kupio novi ( zapao mi je Samsung 222 ) . Pazi ako budes uzimao novi DVD rezac koji tip povezivanja ATA ili S-ATA , jer sam ja pogresio pa sam morao da se vracam opet do radnje . Pozdrav od Srleta flojda .
 
Natrag
Top