Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poruka
25
Ovo pišem na mom amd Phenom x6 black edition koji radi na 4000GHz za početak.

4000GHz, samo sam to cekao da cujem :D

JKD ja ti preprucujem i5 2500k, savrsen procesor :)
Sto se tice AMD-a, ja imam amd i prezadovoljan sam i sa njim, a brat mi ima intel i on je perfektan, znaci video sam kako rade oba, skoro da se razlika i ne primeti dok ih ne preforsiras do maksimuma, tu je po meni intel mnogo bolje :)
srecno sa kupovinom :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2011
Poruka
3
Čišćenje hladnjaka(coolera)

Pozdrav raja ,hocu da očistim hladnjak od procesora međutim ne ide mi baš najbolje. Dakle cooler je fan-am6000(dobio ga uz CPU) :
L_00002491.jpg
,ova rebra su puna prašine ,pokušavao sam da ih usisam ali ne ide pa me interesuje kako da skinem ovaj ventilatorčić da bi mogao da fino ocistim ostatak kulera. I jos nešto nikako ne mogu da isključim ovaj kabal iz matične ploče.
FAN-AM6000.2_LG.GIF
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
izgleda da ti je ventilator i postolje zalepljen termicki za aluminijumska rebra. pokusaj sravcigerom da odvojis postolje sa ventiletorom od hladnjaka ali pazi da ne povredis bakarne cevcice jer su ti one najbitnije u svemu, odvode toplotu od procesora do aluminijumskih rebara.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
4
ja koristim amd+amd i na desktop i na laptop-u i odlicno rade, a dosta su pristupacniji od intel+neka druga kombinacija, 10-15% razlike nije vredno placanja 50+% vise cene.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Problem sa pristupom forumu ponekad?

Cesto u zadnje vreme mi se javlja ova poruka.Na ovim ostalim sajtovima nemam nikakvih problema sa
pristupom samo mi se ovde pojavljuje ta poruka.Pa me zanima da li je to problem do moje konekcije ili je nesto drugo u pitanju? [FONT=&quot]:dntknw:[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]Database error The database has encountered a problem. [/FONT]
[FONT=&quot]Please try the following: [/FONT]

  • [FONT=&quot]Load the page again by clicking the [/FONT][FONT=&quot]Refresh[/FONT][FONT=&quot] button in your web browser.[/FONT]
  • [FONT=&quot]Open the [/FONT][FONT=&quot]serbianforum.org[/FONT][FONT=&quot] home page, then try to open another page.[/FONT]
  • [FONT=&quot]Click the [/FONT][FONT=&quot]Back[/FONT][FONT=&quot] button to try another link.[/FONT]
[FONT=&quot]The serbianforum.org forum technical staff have been notified of the error, though you may [/FONT][FONT=&quot]contact them[/FONT][FONT=&quot] if the problem persists.
We apologise for any inconvenience.[/FONT]




[FONT=&quot]
[/FONT]
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Problem je u bazi podataka ,BataRaka je rekao da ce to biti popravljeno ,ali nista od toga izgleda :) .
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2010
Poruka
0
zosto je vecita dilema izmedju AMD i INTELA mi treba da znamo samo sta nama treba da radimo na racunaru mada ja mislim da rade podjednako dobro oba samo je je problem uvek cena a i ona je tu negde
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
1
Da ne otvaram temu, nesto slicno i meni kada pretrazujem forum, pise da je pronasao 4 strane a kada hocu da ih pogledam:

Fatal error: Call to a member function can_search() on a non-object in /home/serbian1/public_html/packages/vbforum/search/result/forum.php on line 52
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
29
problem pri paljenju!

pri paljenju lap topa pojavi mi se: Realtek familiy kontroler i pocne da icitava neke tačkice a pored njih kei kod tako 2-3 minuta i tek onda startuje windows,sta da radim?hvala!
 
Natrag
Top